ماشین فیلتر اگزوز

این واکنش شیمیایی باعث تجزیه اکسیدهای نیتروژن به گازهای ازت و اکسیژن می شود (که بی ضرر هستند، زیرا به طور معمول در هوای اطراف ما وجود دارند). اگزاست فن ها در زمان هایی که افراد با مواد ی مانند محلول هاکار می کنند که تنفس آنها بسیار خطر ناک است اهمیت زیادی پیدا می کند، به علاوه بیرون کردن بخار گاز رنگ ها، روغن جلا وسایر مواد شیمیایی مشابه نیز اهمیت زیادی دارد.

نسل چهارم گلدوینگ آخرین ساخته این محصول با حجم موتور زیر 1800 سی سی بود و در سال 2000 نیز نسخه ای خاص از آن به مناسبت جشن 25سالگی این موتورسیکلت ساخته شد.

این بدان معناست که می توانید آن را بدون نیاز به تغییرات خاص به پریز دیواری در خانه خود متصل کنید.اما از طرف دیگر ، باید مطمئن شوید که فلزاتی که در یک گذر جوش می دهید بسیار ضخیم نیستند.

عوامل اصلی تعیین کننده قدرت جوشکار ، آمپر و ولتاژ می باشند.هر چه آمپراژ دستگاه بیشتر باشد و ولتاژ بیشتری کار کند ، قدرت آن بیشتر است.اگر اهل تفریح یا مبتدی هستید ، واحدی با آمپر 120 یا کمتر خوب خواهد بود.اما اگر حرفه ای هستید یا نیاز به جوشکاری بیش از فولاد ملایم دارید ، به بیش از 150 آمپر خروجی نیاز خواهید داشت.در مورد ولتاژ ، سه انتخاب وجود دارد.

البته هر چه بالاتر ، قدرتمندتر.در مورد فلزاتی که می تواند جوش دهد ، می توانید روی آلومینیوم ، فولاد ، مس ، برنج ، آهن ، آلیاژهای منیزیم و موارد دیگر کار کنید.چرخه کار 20 @ در 90 آمپر است.

می توانید فولاد ملایم 24 گیج تا ¼ اینچ را جوش دهید. واحد کوچک هوبارت 25 تا 140 آمپر را ارائه می دهد.چنین طیف گسترده ای باعث جوشکاری فلزات با ضخامت و مواد مختلف می شود. اگر مبتدی هستید و به دنبال جوشکار مناسب برای لوله های اگزوز هستید ، Hobart Handler 500559 یک انتخاب عالی خواهد بود.(مشاهده تصاویر بیشتر)این یکی از ساده ترین جوشکارهای MIG است که من تا به حال با آن برخورد کرده ام.

شاید این برای یک متخصص کافی نباشد.اما اگر اهل تفریح هستید و به دنبال جوشکاری لوله های اگزوز و دیگر قطعات خودرو و نیز تعمیر تجهیزات مزرعه هستید ، این کار بسیار مفید خواهد بود.می پرسید خروجی آمپر چطور؟

ویژگی های هوشمند مانند تشخیص خودکار اسلحه اسفنجی نیز می تواند بسیار مفید باشد ، زیرا قیمت بالاتری را به خود جلب می کند.

شایان ذکر است که دکمههای روی فرمان و دکمههای تنظیمات سیستم صوتی و سیستم تهویه نیز همچنان سالم هستند و دچار رنگ رفتگی نشدند که این موضوع علاوهبر مراقبتهای مالک، نشان از کیفیت نسبتا خوب متریال مصرفی دارد.

امروزه سیلندر، سرسیلندر، کارتل و اغلب قطعات جانبی موتور از آلیاژ آلومینیوم ساخته میشود که علاوه بر وزن سبک رسانای خوب حرارتی محسوب میشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *