ماشین فیلتر اگزوز

هر یک از ما شهروندان به نوبه خود در کاهش این آلودگی نقش داریم و باید با انتخاب درست وسایل نقلیه به کاهش آلودگی هوا کمک کنیم. برای خرید موتور میتوان بهصورت آنلاین اقدام کرد و تنها با چند کلیک در مدتزمان کوتاهی موتور خود را درب منزل تحویل گرفت.

تزریق پالس نیاز به 0.5 تا 0.6 مگاپاسکال هوای فشرده تمیز دارد و باید در طول عملیات به طور مداوم و ثابت هوا را حفظ کند.

در این راستا، شرکت مگا موتور به تازگی اعلام کرده که میخواهد بازیافت فلزات گران بهای موجود در کاتالیستهای مستعمل را آغاز کند.

اگزوز خودرو در حالت معمولی صدایی تولید نمیکند و زمانی که تغییری در صدای آن ایجاد شود باید دنبال ایراداتی در خودرو باشید. 21 ـ هرگونه دخالتی که اجرای مقررات راهنمایی را تغییر داده و یا خنثی و یا مختل سازد .

تغییر صدای فابریک به اسپرت و بالعکس شاید بزرگترین آپشن برای منبع اگزوز اسپرت سایلنسردار لیزارو ۶۱۰ باشد.با قرار دادن دریچه یا سایلنس این منبع روی دریچه ورودی صدای …

یا یک نازل را به شکل یک اسلحه چند منظوره (همانطور که در عکس در ابتدای این مقاله قرار دهید)، این همه به پرواز فانتزی بستگی دارد. این کار امروز به یکی از مرسومترین روشها در نزد تینوینگ کارها تبدیلشده است.

در سراسر دنیا این وسیله طرفداران بسیار زیادی دارد و برندهای معتبری ازجمله هوندا، یاماها، سوزوکی و کاوازاکی آن را تولید میکنند.

قیمت تمامی موتورها و وسایل جانبی موتور در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به همراه تمامی جزییات ظاهری و فنی درج شده است.

برخی از مدلهای اسپرت آنها دارای رینگ رنگی و براق هستند که سبب درخشش موتور میشوند. Welldone بر طراحی هر جزئیات 80mm noisedamping پنبه، ترانسفورماتور فرکانس Mitsubishi، PLC میتسوبیشی، سوئیچ Schneider و 5 پین پلاگین، طراحی حق ثبت جعبه فیلتر تویوتا ژاپن، موتور اصلی زیمنس، ضربه کرنر و چرخ.

تمیز کردن فیلتر مواد رسوب دهنده توسط یک پمپ دمنده کنترل شده توسط یک سنسور فشار دیفرانسیل به دست می آید: زمانی که رسوب دهنده برای مدت زمان استفاده می شود، جوش خوب بر روی سطح ماده فیلتر جذب می شود، به طوری که نفوذ پذیری فیلتر مواد کاهش یافته است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *