ماشین فیلتر اگزوز

7- نیروی انسانی بخش کیفیت باید به تعداد کافی، آموزش دیده و دارای تجربه و تحصیل و صلاحیت مناسب باشند تا بتواند اجرای سیاست های کیفی سازمان را در جهت نیل به اهداف مورد نظر به عهده بگیرد. شارژر های باتری معمولا جهت جلوگیری از خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

فلنچ ها معمولا با دو پیچ بلند به یکدیگر متصل می شوند. در فیلتر های دو مرحله ای سری ممکن است هر دو فیلتر از یک جنس و اندازه و دارای قطر منافذ یکسان باشند، اما در برخی طرح ها فیلتر اولیه دارای اندازه بزرگتر و قطر منافذ بزرگ است (حدود ۳۰ تا ۱۵۰ میکرون).

اما در این مقاله، من برخی از تفاوت های تولیدی را توضیح خواهم داد، و همچنین خاموش کننده خنک کننده کارخانه را در جریان رو به جلو بازسازی خواهم کرد.

رزوناتور امواج صدا را به صورت اکو شده در محفظه ایجاد می کند و این باعث تشدید صدای خروجی از اگزوز می شود.

اگر سوراخ بزرگ تر بود، باید یک تیوب بزرگ سیمان صدا خفه کن اگزوز تهیه کنید. شما باید اطمینان کسب کنید که سیستم اگزوز دیزل ژنراتور به تجهیزات دیگر متصل نیست.

در واقع اگر روزانه 4 ساعت به منظور ورزش دادن از این دستگاه استفاده کنید حدود 14 سال طول می کشد تا نیاز به سرویس اولیه و اساسی آن که حدودا 20000 ساعت است پیدا شود. 1. وصله مکانیکی را که از قوطی آلومینیومی جدا کرده یا پچ را روی قسمت نشتی وصل کنید.

در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می گیرد. اندازه گیری ثابت و نظارت بر این پارامترها به شما این امکان را می دهد هنگام عبور از سطح استاندار ژنراتور گازوئیلی خاموش شود.

پاسخ:سلام .206 و معادلش همون 207 خودروهایی از نوع موتور گرم هستند. يک کلام گارانتي تقريباً ميشه گفت بي معنيه چون اصلاً رسيدگي نميشه، من به سازمان مرکزي هم شکايت کردم بي نتيجه بود ايام به کام/امير – 10-سلام من يه سمند ال ايکس ef7 1388 داشتم تنها مشکل خودرو سيمکشي بود که در مدلهاي بالاتر بهينه شد بخاطر کيفيت مناسب البته به نسبت قيمت و ديگر محصولات موجود تصميم گرفتم در سال 94 يه سورن elx با موتور ef7 خريداري کنم مشکلات مدل پايين ها برطرف شده بود ولي مشکلات جديد اضافه شده بود سورن 94 بشتر قطعاتش تبديل به قطعات بي نام و نشون شده بود به شدت کپ داشت ضريب دنده 5 به شدت سنگين شده بود و براي سرعت ثابت 120 کيلومتر لازم بود دور موتور نزديک به 4000 باشه و انگار موتور روصندلي شاگرد کار ميکرد گيربکس زوزه داشت لرزش شديد ماشين دست و پاي راننده رو بي حس ميکرد (اين مورد در همه ef7 ها حتي دنا هم هست!!) ايراد سيمکشي در مدلهاي بالاي 91برطرف شده ولي متاسفانه مشکلات عجيب و غريب بهش اضافه شده و نمايندگيها هم زير بار هيچکدوم نميرن براي لرزش نمايندگي گفت کاملا براي موتور ef7 طبيعي هست وقتي گفتم مدل 88 داشتم و اينطوري نبوده کارشناس گفت اينارو با مدل پايين ها مقايسه نکنيد!

دیزل ژنراتور شامل بسیار زیادی از قطعات متحرک است. برای افزایش طول عمر قطعات و اطمینان از عملکرد صحیح دیزل زنراتور از سیستم روانکاو مراقبت نمود.

دیزل ژنراتور قابل حمل یا ثابت می باشد. سطح روغن در مخزن روانکاو باید هر 8 ساعت کار دیزل ژنراتور چک شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *