ماشین فیلتر اگزوز

این دستگاه دارای دو شاخک است که برای بالا و پایین کردن بار ها و در کنار آن جا به جایی بار ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل کارایی بسیار خارق العاده ای که دارا می باشد توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را در بین افراد و مصرف کنندگان خود به دست بیاورد.

لیفتراک دستگاهی است که در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد و به صورت دو گانه سوز و تک گانه سوز مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این نیاز آن است که برای جا به جایی بار ها و همچنین به صورت کلی وسیله های سنگین، استفاده از شیوه های قدیمی بسیار وقت گیر خواهد بود و بهتر است از لیفتراک که مخصوص چنین کار هایی ساخته شده است کمک گرفت.

شرکت های مختلفی که امروزه در زمینه ی ساخت و ساز و صنعت مشغول به فعالیت هستند برای صرفه جویی در زمان مربوط به حمل و نقل بار های سنگین و همچنین آسان تر کردن کار ها مجبور به استفاده از یک وسیله ی قدرتمند می باشند تا بتواند برای آن ها انجام چنین کار هایی را تسهیل نماید.

معمولا در زمان تعويض قطعاتي مثل شمعها و يا باز کردن وروديهاي هواي موتور، ممکن است جسم خارجي به داخل موتور وارد شود که تنها راه خروج آن نيز، باز کردن سر سيلندر موتور است.

قطعا برای شرایط تمام افراد یک نسخه مناسب از روغن موتور پارانوکس وجود دارد. طراحی و تولید این خودرو با آخرین دستاوردهای مهندسی و استانداردهای روز دنیا مطابقت دارد. اولین مدل از لیفتراک را که می بایست به آن اشاره نماییم لیفتراک دیزل نام دارد.

هنگامی که هوارسانی از طریق کانال انجام میشود، فقط میتوان از باد بزن یا فن سانتریفیوژ استفاده کرد. علت این مناسب بودن هم پخش شدن دود اگزوز و یا بخار اگزوز در هوا است که از بروز مشکلات زیست محیطی جلوگیری به عمل می آورد.

واژه کاتالیزور یا Catalyst در زبان انگلیسی به معنی ماده است که واکنش شیمیایی را ساده تر میکند. همان طورکه گفته شد، وزن کامارو سنگین تر از جنسیس است که این به دلیل 21 سانتی متر بلندتر و 5 سانتی متر عریض تر بودن کامارو نسبت به جنسیس است.

یکی از لیفتراک های کوماتسو مدل دیزلی آن می باشد که برای استفاده در مکان های باز بسیار مناسب است. وجود جسم خارجي در سيلندرها نيز صداي اضافه زيادي توليد ميکند که به وضوح قابل شنيدن است. ذرات: موتورهای دیزلی ذراتی همچون دوده سیاه و فلز را منتشر میکنند که به عنوان ذرات ریز شناخته میشود.

ضمن اینکه در نهایت نیز باعث میشود تا سوخت مصرفی پیشرانه هم کمتر شود. طبق گزارش انجمن موتورسیکلت ایران، آلودگی حاصل از یک موتور سیکلت بالاتر از 3 برابر یک خودرو سواری بوده و با توجه به اینکه تعداد موتورسیکلت های تهران قریب 3 میلیون دستگاه است، می توان به سهم بسزای آن در ایجاد آلایندگی شهر تهران پی برد.

اما با افزایش سرعت ، غرش مشخص موتور ظاهر می شود. این نوع لیفتراک به دلیل توانایی کار کرد با گاز مایع در فضا های بسته کار کرد عالی و بسیار راحتی را برای مصرف کننده های خود ارائه می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *