ماشین فیلتر اگزوز

گروه بین الملل: کوروت C8 خودروی هیجان انگیزی است، با این حال دارندگان این خودرو برای تغییر موتور وسط آن هیجان بیشتری دارند. این مشکل معمولا تدریجی بدتر می شود. بهتر است قبل از اقدام به ساخت نقشه هایی برای این کار تهیه گردد تا از خطا های احتمالی در فرآیند تولید جلوگیری شود.کانکس راکو یکی از تولید کنندگان تخصصی کانکس سایلنت دیزل در ایران می باشد.

زبان طراحی این نیکد اسپرت چینی مشابه دیگر مخصولات کمپانی است و باید گفت کار طراحان در ایجاد ترکیب کاملا اسپرت و در خور یک موتورسیکلت نیکد شهری، ستودنی است.

آینه های کاملا باکیفیت و وسعت دید. همین دو سال گذشته هم جزوی از تاریخچه اتومبیل در ایران محسوب میشوند.

گواهي راهنمايي و رانندگي و شناسنامه صادره تا دو ماه اعتبار دارد و در خلال مدت مذكور متعاملين يا قايممقام قانوني آنها موظفند براي ثبت معامله و درج آن در ذيل شناسنامه (محل مخصوص) به دفتر اسناد رسمي مراجعه نمايند.

زونتس Z4 250 R وزنی معادل ۱۶۷.۷ کیلوگرم دارد که در مقایسه با نیکد اسپرتهای ۲۵۰ سیسی بازار اصلا عدد کمی نیست، به همین علت نیز حداقل روی کاغذ میتوان گفت عملکرد پیشرانه محصول چینی در سطح معمولی خواهد بود؛ اما به هر حال برای اظهار نظر بهتر درباره آن باید تا ورود رسمی نیکد اسپرت چینی به جادهها صبر کنیم.

زونتس Z4 250 T اروگونومی خوبی دارد و به لطف ارتفاع مناسب دستگیرههای آن در کنار محل نصب خوب جاپایی و زین پهن و نسبتا نرمی که دارد، راننده امکان مانور قابل قبولی داشته و موقعیت قرارگیری مطابق معمول دیگر موتورسیکلتهای نیکد اسپرت را تجربه خواهد کرد.

در سالهای نخست دهه ۱۹۹۰، شرکت پژو فرانسه برای جایگزینی خودروی محبوب خود ۲۰۵ خودروی کوچک و نیرومندی را به نام پژو ۲۰۶ به بازار معرفی کرد تا بتواند بازار فروش مدلهای ارزان تر را به دست آورد و بعد از آن تولید ۲۰۷ نیز در سال ۲۰۰۶ آغاز شد.

ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای منبع اگزوز خودرو ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم.

یکی از انواع این کیتها، کیت اگزوز برقی است که به کمک یک ریموت، کنترل میشود. همچنین باید اشاره کنیم که در جداره بیرونی این خروجیهای اگزوز از عایق حرارتی استفاده شده که میزان انتقال گرما به بدنه را به میزان محسوسی کاهش میدهد.

در صورت کثیف بودن بیش از حد فیلتر هوا، اکسیژن کافی به موتور نمی رسد و در نتیجه قدرت انفجار درون سیلندر ها کاهش یافته و موتور نمی تواند به اندازه کافی شتاب بگیرد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *