ماشین فیلتر اگزوز

از دیگر دلایل مهم عدم کارکرد فن های الکتریکی خرابی سنسور دمای آب یا رله فنها است. این مشکل در موتورهای دیزلی ممکن است ناشی از خرابی کاسه نمدها و واشرها در توربوشارژر که نوعی افزایش دهنده راندمان حجمی موتور است اتقاق بیفتد، توربوها به دلیل دوران بالایی که در جای خود دارند مجهز به سیستم روغن کاری هستند و با توجه به حضور مستقیمشان در مسیر دودهای خروجی میتوانند باعث ایجاد دود آبی در اگزوز شوند.

مهم ترین بخش خودرو همان پیشرانه است که به نوعی قلب تپنده محسوب میشود بنابراین باید به آن توجه ویژه ای داشت. در این حالت، متوجه میشویم که هم پیشرانه تپتپ نمیکند و ریپ نمیزند و هم گازهای خروجی از اگزوز رقیقتر است.

6. گاز اگزوز از حالت معمولی سرد تره! برای آب بندی دو بخش اگزوز در محل گلویی از واشر اگزوز استفاده می شود. یک دستگاه اگزاست فن اعم از اگزاست فن دمنده یا اگزاست فن پشت بامی که میتواند از نوع محوری یا سانتریفیوژ باشد، دارای قطعاتی است که با توجه به متریال بکار رفته در ساخت آن، هریک از این قطعات و اجزای میتواند تأثیر مستقیم بر قیمت اگزاست فن داشته باشد.

علاوه بر این، «واشر» سر سیلندر مانع ورود هوای متراکم سر پیستون به داخل مایع خنک کننده (آب رادیاتور)، و برعکس می شود. «واشر» سر سیلندر سوخته (واشر سر سیلندر موریانه زده) وظایف شرح داده شده را بدرستی انجام نمی دهد.

واشر بین بدنه ی موتور و سر سیلندر با ترکیب مواد نسوز و لایه ی مسی مقوای مقاوم در مقابل حرارت و لایه ی فولادی تشکیل شده است که ضمن یکپارچه کردن سر سیلندر به بدنه ی موتور اجازه می دهد تا گردش روغن و آب بدون امکان مخلوط شدن صورت گیرد و نیز فضای سربسته ی اتاقک احتراق را آب بندی نماید.

گرمای بیش از حد موتور، زدن جوش کاذب در رادیاتور، وجود آب در سرپیستونها، مخلوط شدن آب و روغن، دیر روشن شدن موتور، بد کار کردن موتور، خروج بخار آب از اگزوز و رنگ روغن موتور تقریباً به صورت شیری رنگ خواهد بود و همچنین کم شدن قدرت و کشش موتور از دیگر اعلام سوختن واشر سرسیلندر میباشد.

اما اگه واشر سرسیلندر بسوزه خیلی بهتر تا موتور رو ببرین تعمیر! البت دوستان توجه کنین که یه واشر سر سیلندر تا اینجای کار افتادینا ! واشر زدن بدترین خبری است که به هر راننده ای می توانید بدهید.

با توجه به تفاسیر فوق، بنابراین هر اگزوزسازی قیمت مربوط به خود را داشته و باید حسابی با جیب پر پول به این بازار مراجعه کنید. لوازم و قطعات ماشین تصادفی را از اگزوز یدک بخرید شمع . با این حرکت آسیب هایی که گفتم رو دیگه ندارین و از چسبیدن رینگ و پیستون هم جلو گیری میشه.

فاصله که گرفتین جوری که صورتتون حفظ بشه … توضیح مشکل : متوجه می شوید که سطح روغن هنگام تعویض روغن بسیار پایین است .به نظر می رسد که روغن توسط موتور سوخته می شود. 155 جدیدترین مدل تجاری در کلاس Neo-Retro است که نشانه های خود را از سری XSR به ارث برده است.

موتور خودرو صبحها دیر روشن می شود و پس از روشن شدن، موتور لرزیده و دود سفید از آن خارج می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *