ماشین فیلتر اگزوز

در ابتدا نحوه خروج گاز از اگزوز این موتورها توسط نرم افزار ANSYS شبیه سازی شده است و بر اساس نتایج بدست آمده، طراحی های دیگری برای پیدا کردن راهی برای کاهش صدای اگزوز و بدست آوردن بهترین راندمان موتور صورت گرفته که پس از طراحی به وسیله نرم افزار Solid Works، با استفاده از نرم افزار ANSYS شبیه سازی شده است و بر اساس نتایج بدست آمده از اگزوز شبیه سازی شده، نمونه ای بر اساس نقشه طراحی شده در اندازه واقعی ساخته شده و مورد آزمایش عملی بر روی موتورسیکلت CG125 قرار گرفته است نتایج بدست آمده از اگزوز ساخته شده با اگزوز اولیه مقایسه شده و مزایای اگزوز طراحی شده مشخص شده که میزان کاهش صدای بدست آمده در بهترین شرایط و در دور موتور rpm 6000 میزان کاهش صدا به dB 5 (دسی بل) رسیده است.

موتورهای الکتریکی قدرت و گشتاور سازگار تری را در کل محدوده RPM حفظ می کنند. از آنجا که سیستم کانال کشی در پارکینگ ها همیشه بعنوان سیستمی جاگیر و به عقیده بسیاری نامناسب وزشت مطرح بوده است حتی در بسیاری از پارکینگ ها به دلیل حجم زیاد کانال­های تهویه ، طراح ناچار به افزایش ارتفاع سقف پارکینگ برای ایجاد فضای قرارگرفتن کانال ها می­شود، سیستم نوین تهویه پارکینگ با استفاده از فن­ های تأمین و تخلیه هوا و با کمک جت فن­ های پارکینگی، بعنوان سیستمی مناسب در تهویه پارکینگ ها مطرح شده است که با استفاده از آن علاوه بر حذف کانال­ کشی تخلیه هوای پارکینگ، تهویه پارکینگ را با دقت واقع گرایانه تری انجام می دهد و تا حد زیادی صرفه جویی در مصرف برق را با خود به ارمغان می آورد.

یکی از این دلایل استفاده از فلز در خودرو ، جلوگیری فلزات از برق گرفتن انسان در هنگام صاعقه ، رعد و برق و یا حتی برخورد با یک تابلوی برق است. در تولید کارخانه موتورسیکلت ، یک لوله اگزوز استاندارد کافی است و پس از افزایش قدرت ، گازهای خروجی به دلیل افزایش میزان گازهای خروجی دشوار است.

قيچي ورق بر: دستگاه قيچي ورق بر ورق هاي هدايت شده از طرف رول بازكن را در ابعاد مختلف (بسته به نوع اگزوز توليدي دارد) برش مي زند. مهم است که به یاد داشته باشید که سوراخ های زیادی در سراسر لوله ایجاد کنید.

با ما همراه باشید. حالا باید فلنج را با لوله ای که از قبل آماده کرده بود با لوله کوتاه وارد لوله کنید. بنابراین ، انواع مختلفی از جریان رو به جلو وجود دارد که هم به منظور افزایش قدرت و هم به منظور تغییر صدا است.

از آنجا که کل موتورسیکلت در معرض دید عموم قرار دارد ، ساختن آن به عنوان یک تزئین دوچرخه کار دشواری نیست. تنها تفاوت در تفاوت دوچرخه سواری و ماشین است.

مقاومت در برابر آتش خطر آتش سوزی را به حداقل می رساند. در این مورد ، شما باید فولاد ضد زنگ را در نسخه ورق خریداری کرده و خودتان آن را به قطر مورد نیاز بپیچانید. نظرات و پیشنهادات شما؟

این با تغییر لحن صدای اگزوز قابل توجه است. هنگامی که موتور را روشن می کنید ، صدای دلپذیری را خواهید شنید ، درست مانند سیستم اگزوز خودرو. در دهه شصت قرن گذشته در فروشگاه های خرده فروشی شوروی ظاهر شد موتور سیکلت رنگ گیلاس زیبا با صدا خفه کن کروم و صندلی دو راحت است.

صاحبان موتورسیکلت با افزایش قدرت دستگاه خود با مشکل گازهای خروجی روبرو می شوند ، سپس این س howال مطرح می شود که چگونه می توان یک موتور رو به جلو را برای موتورسیکلت ایجاد کرد. بیایید دریابیم چگونه می توان با دستان خود یک حرکت رو به جلو به سمت موتورسیکلت را انجام داد؟

امروزه مردم هنوز سوار اسب می شوند، با این که چندین وسیله ی نقلیه پیشرفته در بازار ها موجود است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *