ماشین فیلتر اگزوز

صدای زیبای آن که ناشی از میل لنگ 360 درجه و حرکت دو پیستون هم زمان آن می باشد، صدایی که از این دو سیلندر می شنوید درست صدایی شبیه به موتورهای 4 سیلندر کوچک می باشد، این هم یک انقلاب در طراحی موتورسیکلت است و اصلا صدای زیبای آن به دلیل طراحی سیستم اگزوز آن نمی باشد، این سیستم نیز باعث کم شدن لرزش انجین می شود و تکنسین های کمپانی یک شفت برای تعادل میل لنگ نیز موازی آن کردند، این خود یک ایده نو و دوست داشتنی توسط طراحان و تولید کنندگان این موتورسیکلت می باشد.

در واقع پروانه رادیاتور موتورهای ژنراتور هوا را از روی دیزل ژنراتور عبور داده و به سمت بیرون رادیاتور هدایت می کند و باعث ایجاد گردش هوا در اطراف دیزل ژنراتور و در نتیجه خنک شدن آن می شود. ابراز امیدواری کرد که پس از پشت سر گذاردن مراحل آزمایشی، این خودرو در مرحله تولید انبوه با قیمتی معادل صد هزار یورو وارد بازار شود.

چون برای سرنشینان یک خودروی صدمه دیده تشخیص میزان و شدت صدمه امکان ندارد، پس بهتر است در صورت وقوع تصادف، هرچه سریعتر خودرو را ترک کنند.

بهتر است هر شش ماه یکبار، تسمه محرک ماشین خود را بررسی کنید و مطمئن شوید نیاز به نعویض ندارد. هم چنین می توانید برای شناخت کاتالیزور خودرو و تعمیر کاتالیزور خودرو به سایت پرشین کاتالیست مراجعه کنید. یک نمونه از این حوادث در آگوست سال ۲۰۰۸ در جنوب ایالت یوتای امریکا اتفاق افتاد که یک کامیون کشنده که در حال حمل خوک بود به یک پیچ نزدیک شد، راننده در هنگام ورود به پیچ نتوانست سرعت خود را به میزان لازم کم کند و همین مورد باعث بروز حادثه برای کامیون شد.

شما می توانید هر چیزی را از فولاد تا آلومینیوم جوش دهید.اگر در حال جوشکاری فولاد هستید ، می توانید با ضخامت هایی از 18 سنج تا 3/8 اینچ کار کنید.

راه حل: موتور را خاموش کنید، ۳۰ دقیقه صبر کنید، و محل روغن ریزی را چک کنید. راه حل: تسمه متحرک خراب باید تعویض شود و دستگاهی که متوقف شده باید تعمیر یا تعویض شود.

اگر یکی از دستگاه هایی که از تسمه متحرک استفاده می کند، مثل آلترناتور، پمپ هوا، پمپ آب یا کمپرسور AC، قفل شود، تسمه متحرک میچرخد ولی دستگاه متوقف می شود. وقتی یکی از شیلنگ های لاستیکی زیر کاپوت شل یا پاره می شود و یا به قسمت داغ موتور می چسبد، لاستیک آن بعد از مدتی شروع به سوختن می کند.

منابع شامل لوله های سوراخدار و حجره های تیغه داری هستند که امواج صوتی مخالفی ایجاد میکند. اگر روغن موتور شروع به نشت کردن در لوله اگزوز موتور کند، باعث می شود بوی لاستیک سوخته به مشام برسد. این اصطکاک روی تسمه باعث ایجاد گرما می شود و بوی لاستیک سوخته راه می اندازد.

راه حل: شیلنگ را جابجا کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. وضعیت گیره ها را هم بررسی کنید و در صورت شل بودن، آن را محکم کنید. اگر در این قسمت چیزی نصب کرده اید که باعث جابجایی شیلنگ می شود، ممکن است موجب شود شیلنگ در معرض گرما قرار گیرد.

این یک سناریو خطرناک است و ممکن است منجر به آتش سوزی شود. 2019: عرضۀ محصول انقلابی Ninja ZX-25R به عنوان اولین و تنها موتورسیکلت چهار سیلندر 250 مدرن جهان.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *