ماشین فیلتر اگزوز

در نهایت این گازها به انبار اگزوز (صداخفهکن) منتقل میشوند که صدای خروج آنها را کاهش میدهد و سپس از طریق لوله اگزوز بیرون میفرستد.

سیستم اگزوز، از طریق منیفولد (چندراهه) اگزوز، گازهای خروجی را از سرسیلندر جمع میکند و مانند یک قیف، این گازها را بهسمت بیرون از سیلندرها هدایت میکند. در آنجا، گازها از طریق لوله جلویی آزاد میشوند و به مبدل کاتالیزوری انتقال مییابند.

مبدل کاتالیزوری با حذف عناصر مضر گازها مانند مونوکسید کربن و مونوکسید هیدروژن، آنها را به گازهای بیاثر تبدیل میکند.

برخی از آنها دارای استارت برقی هستند و رانندگی با آنها بسیار آسان است. معمولا رایجترین موارد ریپ زدن، یکی ریپ زدن ماشین در هنگام شتاب گرفتن است و دیگری، ریپ زدن ماشین در هنگام استارت زدن. دقت کنید که ریپ زدن خودرو با لرزش خودرو متفاوت است و دلایل آنها یکی نیست.

و اگر با دو نقطه اول عملاً نمی توان کاری انجام داد ، صدا خفه کن طوری طراحی شده است که با نقطه سوم کنار بیاید. این دیدگاهدستگاه سرکوب سر و صدا یک قوطی خاص است که توسط لوله ای با سوراخ از آن عبور می کند و بقیه قسمت مکانیسم کاهش سر و صدا با الیاف عایق صوتی مقاوم در برابر حرارت اشباع شده است که با یک توری خوب ثابت شده است.

اما شاید جالب باشد که هر چند این کار باعث ایجاد یک برق قوی تر و هم چنین هزینه های کم تر برای تعویض کوئل می شود، اما آمار خرابی در این نمونه ها بیشتر است.

میتوان توضیح داد در اینجا که اسپرت یک چند راهی اگزوز میباشد ، که به صورت دقیق این خم ها در نظر گرفته شده است.

این چهار نوع انواع هیتر ها هستند که نسبت میزان نیاز شما و محل مورد استفاده شما از دستگاه و موارد اینچنینی بستگی دارد. اگر میزان سوختگی کم باشد میتوان آن را تمیز کرد و اگر میزان سوختگی بالا باشد باید تعویض گردد.

به عبارت دیگر، ممکن است با ارتقاء تکنولوژیهای قوای محرکه خودرو بدون استفاده از DPF میزان جرمی ذرات معلق مطابق استاندارد قابل دستیابی باشد اما لزوماً گرم PM پایین به منزله مناسب بودن وضعیت این آلاینده (تعداد و ابعاد ذرات) نخواهد بود.

برای خرید کاتالیزور ام وی ام MVM 110 و دگر قطعات آن با “لوازم یدکی راه ابریشم” تماس بگیرید. پلاك عقب بايد در محلي نصب گردد كه با نور چراغ عقب وسيله نقليه قابل خواندن باشد. سامانه اگزوز, گازهای سوخته شده را از محفظه احتراق موتور به جو انتقال می دهد و صدای موتور را در صدا خفه کن لوله خروجی اگزوز کاهش می دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *