ماشین فیلتر اگزوز

7. هال. مدل های پایین سر و صدا برای گردش هوا کم قدرت در اتاق و یا خنک کننده دستگاه های الکتریکی استفاده می شود.

اگزوز یک قطعهای است که در صورتی که آن را روی موتور سیکلت اضافه کنید، وظیفه دارد که دودهای حاصل از احتراق بنزین از محل خروجی محفظه احتراق و رساندن هوا را خارج کند. حمل فانوس براي آنها ممنوع است.

1ـ سه چراغ باسه مشعل الكتريكي ياسه فانوس وياسه شيشه نورتاب ياتابلوي شبرنگ بانورقرمز كه درشرايط جوي معمولي ازفاصله150متري قابل رؤيت باشند. ماده 62 ـ هروسيله نقليه موتوري كه داراي شيشه جلو است بايد مجهز به دوبرف پاك كن باشد.

برف پاك كن ها بايد هميشه سالم وحاضربكارباشد تا درمواقع لزوم براي پاك كردن شيشه جلو ازآن استفاده گردد. ماده 61 ـ كليه وسائل نقليه موتوري بايد داراي آئينه هائي در داخل باشد بنحوي كه راننده بتواند بوسيله آنهالااقل تا فاصله هفتاد متري پشت سرخويش را به ببيند.

بهر نوع وسيله نقليه موتوري كه توسط شهرباني اعلام خواهد شد بايد تا خو گراف (ثبت كننده سرعت) نصب شود. اين دستگاه بايد كاملا قابل استفاده باشد و كاغذ ثبت كننده آن روزانه تجديد گردد. ماده 63 ـ دستگاه تهويه وسائل نقليه بايد طوري نصب گردد كه بهيچوجه توليدخطر براي سرنشينان آن نكند ومحتوي گازهاي مسموم وآتش زا نباشد.

باضافه وسائل نقليه مزبور بايد داراي دستگاه پمپ آتش نشاني آماده بكارباشند. اين پمپ ها بايستي درمحلهائي نصب شوند كه هنگام ضرورت بتوان فوراً آنها را مورد استفاده قرارداد. برخی قطعهسازان ایرانی، در مواقع شدتگیری تورم با هدف فشار بر دولت جهت افزایشدادن قیمت فروش کارخانهای خودرو، برای مدتی از تأمین قطعاتی که در انحصار تولید یا واردات آنها بودهاست، خودداری کردهاند و بدین وسیله شمار خودروهای ناقص را در انبارهای خودروسازان افزایش دادهاند که این کاهش عرضه خودرو در بازار عملاً، باعث افزایش قیمتها در بازار خودرو شدهاست.

در خودروهای سوپراسپرت و تقویت شده، در زمان معکوس دادن و یا تعویض دنده که با کاهش شتابگیری همراه میشود، در کسری از زمان مقداری سوخت اضافه وارد سیلندر شده که به همین شکل از سیلندر به مسیر خروج دود وارد خواهد شد.

از طرفی دیگر چون از فناوری A9 در ساختار روغن موتور پارانوکس استفاده میشود، میتوان گفت پارانوکس برترین روغن موتور خاورمیانه میباشد. در لحظه شلیک ، تمام گازهای پودری در بطری قرار دارند و گلوله ، از زیرین عبور می کند ، به بیرون پرواز می کند.

اونرو از جاش در بیارید و بکشید بیرون حالا هم میتونید فیلتر ور عوض کنید که تمام نمایندگی ها دارن و هم میتونید اون رو بدید که باد بگیرن .

حال در رابطه با خاصیت محلول شستشوی کاتالیزور باید بگوییم که این محلول با خاصیت فوق العاده و پیشرفته­ای که دارد، نه تنها کاتالیست خودرو را از هرگونه آلودگی پاک می­ سازد، بلکه به دلیل ویژگی هایی که دارد، هیچ گونه آسیبی هم به قطعات وارد نمی­ کند و با خیالی آسوده می ­توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *