ماشین فیلتر اگزوز

با تعویض صدا خفه کن ، فشار صدا را افزایش می دهیم (یادآوری می کنم که در اکثر آهنگ های اروپایی حداکثر میزان نویز 95 دسی بل است ، با اگزوز بسیار بلند می توانید یک دیسک رول تهیه کنید) اما اکثر تولید کنندگان معروف قوطی هایی با حد سطح سر و صدا اما در هر صورت ، حرکت گازهای خروجی در مقایسه با “قوطی” استاندارد تسریع می شود.

این یک قطعه لوله سوراخ دار به طول 180-250 میلی متر و کمی بیشتر از 1/3 قطر خروجی است ، با یک پلاگین واشر جوش داده شده به شکل یک دیسک ، استوانه یا مخروط ، که در داخل جریان جلو پیچ شده است ، در قطع هوا ، در نتیجه اجازه می دهد تا آن را خفه کنید.

اگر در نظر بگیریم که موتورسیکلت ما از قبل فیلتر صفر دارد ، معلوم می شود که قسمت پایینی موتورسیکلت اصلاً سوار نمی شود و این همه ماجرا نیست.

هنگامی که موتور با قدرت کم کار می کند ، هنگامی که از مزیت اگزوز هماهنگ استفاده نمی شود ، گازهای خروجی از طریق صدا خفه کن معمولی خارج می شوند و جریان مستقیم توسط یک دمپر بسته می شود.

نصب صدا خفه کن مستقیم روی اتومبیل های معمولی تنها به عنوان یک گزینه تزئینی برای تن صدای خوش اگزوز مورد نیاز است. به عنوان مثال فن اکسیال قیمت مشخص ندارد چرا که از نوع قابدار، بدون قاب، کانالی (لوله محور) در ابعاد و ظرفیت های متفاوتی تولید می شود.

در طرح توجیهی تولید اگزوز خودرو کد های آیسیک 34301128 و 34301129 ذکر شده اند . سال تولید : 1385. کارکرد بـه کیلومتر : 0. سازنده : هوندا.

فروش موتور هوندا هوندا CG سی جی باهوندا سی جی مدلسال خوابیده مشابه صفر کم کارکرد موتورسیکلت هوندا رپسول و هوندا . تنظیم سیستم اگزوز موتور سیکلت.

به طور کلی ، می توان گفت که این یک سیستم برای کنترل گازها و مایعات در مبدل حرارتی است ، که در آن مواد جدا شده از دیوار در یک جهت حرکت می کنند. دمپرهای نقاط مختلف پارکینگ با توجه به سیاست دیکته شده توسط سازمان آتش نشانی باز یا بسته خواهند بود و امکان راه اندازی و استفاده از جت فن های سیستم بصورت دستی برای آتش نشان فراهم می شود تا آتش نشان بتواند در صورت نیاز با توجه به خواست خود از ادوات استفاده نماید .

تفاوت فن آکسیال و فن سانتریفیوژ چیست؟ برای انجام این کار ، ما ورق فولاد ضد زنگ را خریداری می کنیم ، آن را در یک لوله قرار می دهیم و عناصر جداگانه را با جوش قوس آرگون می چسبانیم.

ما دستمال مرطوب را برداشتیم و حذف می کنیم. یعنی ، دامنه کلی کار به سمت بالا تغییر می کند ، در واقع ، برای این کار ما تجهیزات را تنظیم می کنیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *