ماشین فیلتر اگزوز

زونتس ZT250 در سال 2014 معرفي شد و بعد از مدل S با يک بهينهسازي، سري S upgrade روي کار آمد و مدل R در واقع جديدترين نمونه از اين موتورسيکلت به شمار ميآيد.

فلاپ هاي زير باک که در هدايت هوا به اطراف و افزايش آيروديناميک آن اثر مطلوبي دارند در همراهي با رادياتور روغن سرد کن قرار گرفته در بالاي پيشرانه و پشت دوشاخه جلو، در عضلاني تر شدن چهره موتورسيکلت نقش به سزايي را بازي مي کنند.

از آنجایی که ژنراتورها با استفاده از سوخت بنزین و یا گازوئیل استفاده می کنند دو دریچه مخصوص برای کانکس سایلنت تعبیه شده است تا دود حاصل از سوخت گازوئیل از طریق آن دو دریچه خارج شوند. با خروج از مخروط ، آنها هوای خارجی را به شدت خارج می کنند ، گویی فوراً آن را از حجم داخلی لوله خارج می کنند ، که باعث افت شدید فشار و دمای آن می شود.

گوشه زنی: پس از پروسه مارک زنی جداره ها توسط دستگاه پرس 6 تن ضربه ای گوشه زنی می گردند این کار به منظور سهولت در عملیات منبع سازی و دوخت زدن ورق صورت می گیرد.

تعداد بسیار کمی از شرکت های اروپایی توانایی تولید و فرمولاسیون چنین محلولی را دارند یکی از معتبر ترین برند های اروپایی در این زمینه شرکت گات (GAT) آلمان می باشد که از تمامی خودروسازهای بزرگ اروپایی تاییدیه های لازم برای فروش مکمل های روغن، سوخت، اکتان بوستر و انواع مکمل روغن را دارد،همچنین از استاندارد TUV اتحادیه اروپا نیز پیروی می کند.اکیدا توصیه می گردد به هیچ عنوان از محصولاتی که استاندارد های لازم را ندارند و تولید کننده آن ها نامشخص یا در ایران نمایندگی و مرجع مشخصی ندارند استفاده ننماید.چون در بسیار از موارد خسارت های سنگینی به مالکان خودرو وارد نموده اند.همچین به هیچ عنوان شست و شوی کاتالیزور با اسید،جوهر نمک و .. پیشنهاد نمی شود چون باعث از بین رفتن فلزات فعال داخلی مبدل کاتالیست می شود،در عکس زیر کاتالیزو یا مبدل کاتالیست خودرویی را قبل و بعد از مصرف مکمل یا محلول شست و شوی کاتالیزور GAT CAT Clean مشاهد می کنید.

جزئی از قراضه های صنعتی قدیمی محسوب می شوند. دستگيره نقره اي رنگ عقب موتور که براي حفظ تعادل سرنشين دوم است، در انتهايي ترين بخش موتورسيکلت واقع شده است که اگر سرنشين دوم قصد استفاده از آن را داشته باشد، بايد کمي دست هاي خود را به سمت خارج بدن متمايل کند.

محبوبيت اين کلاس باعث شد تا شاهد تولد کلاسهاي ديگري باشيم که يکي از آنها کلاس نِيکد است که در واقع بايد آن را يک موتورسيکلت ريس اما با ظاهري خياباني شده بدانيم.

ساختههاي زونتس در کشورمان از سوي دو شرکت متين خودرو زنجان و کوير موتور عرضه ميشود که البته کلاسهاي عرضه شده از سوي اين دو شرکت از هم متفاوت هستند به نحوي که متين خودرو، ساختههاي زونتس را در سري ZT که همين مدل است عرضه ميکند اما کوير چهار کلاس کروزر، اسپرت، نيکد سري Z4 و همچنين مدل مسافرتي اين شرکت را در سبد فروش خود دارد.

ساختههاي زونتس در چين طرفداران زيادي دارند و البته کيفيت ساخت آن نيز در مقايسه با ديگر موتورهاي چيني موجود در کشورمان نيز بالاست. کل بدنه نهتنها کيفيت ساخت خوبي دارد بلکه فاصله بين قطعات نيز بسيار کم بوده که ناشي از طراحي دقيق و مونتاژ خوب آن هاست.

1 ـ ابطال گواهينامه ـ سلب اعتبار قانوني آن. اين عيب در کنار ارتفاع زياد نشيمن نفر دوم باعث مي شود تا زين اين موتورسيکلت براي استفاده طولاني مدت براي نفر دوم کمي سخت و ناراحت کننده ظاهر شود. زين اين موتورسيکلت در قسمت جلو، پهن و خوش نشين است که البته اين روزها به لطف افزايش اهميت علم ارگونومي در اکثر محصولات موتوري دنيا ديده مي شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *