ماشین فیلتر اگزوز

4. از قرار گرفتن مواد اشتعال زا در کنار دیزل ژنراتور جلوگیری نمایید. یکی از رایج ترین دسته بندی های فن آکسیال، بدون در نظر گرفتن شکل ظاهری آن، دسته بندی فن آکسیال بر اساس محل نصب است. موتور شما میتواند درسمت چپ یا جلو سمت راست قرار داشته باشد و اگر پورشه یا فولکس واگن بیتل (VW) دارید، موتور در عقب خودرو است.

از آنجا که گاز اگزوز در این زمان درجه حرارت بالا و فشار بالا, از آن خواهد شد بسیار پر سر و صدا اگر آن را به طور مستقیم از لوله اگزوز مرخص. کیت های خاموش کننده، از ژنراتور در مقابل خرابی ها محافظت و مکانیزم آن را کنترل می کنند.

ب: طریق دوم کنترل روغن به وسیله یک چراغ انجام میپذیرد که یک شمع مثلاً (در دورهای کم) و یا کار نکردن خود اویل پمپ فشار روغن کافی نباشد و به قطعات مختلف نرسد چراغ روشن شده و اعلام خطر نموده و از این لحظه تا پیدا کردن عیب و برطرف نمودن آن باید از به کار انداختن موتور خودداری کرد.

استفاده از یک همکار یا تکنسین حرفه ای در هنگام سرویس ژنراتور برای حفظ ایمنی شخصی نیز ضروری می باشد. در این مورد، یک موتور دیزل ژنراتور 30 کیلو واتی مناسب خواهد بود.

هر دیزل ژنراتور از روی میزان کیلو وات برقی که تولید می کند رتبه بندی می شود. در هنگام استفاده از دیزل ژنراتور ها باید اقدامات احتیاطی مناسبی در نظر گرفت؛ مانند استفاده از سیم و کابل های با کارآمدی بالا.

نتایج نشان داد که در اکثر موارد با جدید شدن مدل خودروها، میزان HC و CO کاهش یافته است و میزان این آلاینده ها نیز در حد استانداردهای محیط زیست بوده است. جهت تشابه در صدا ، ظاهر و کارایی سیتسم های اگزوز استاندارد QuickSilver همواره تولیدات استاندارد خود را تا حد امکان مشابه سیستم استاندارد ، با استفاده از موادی با ضخامت ، پایه ها و سیستم صداگیری داخلی مشابه طراحی و تولید می کند.

این دقیقاً همان چیزی است که صدای خودروها به عابرین دیکته میکند؛ ولی حال راننده را نمیتوانید درک کنید. فشار بالا می تواند دینام را از کار بیندازد بنابراین کنترل فشار برای افزایش طول عمر ژنراتور حیاتی است.

با این حال به دلیل عدم توانایی در کنترل اکسیدهای ازت ، دیگر در ایالات متحده و کانادا استفاده نمی شود.

مسئول واحد برنامه ریزی و هماهنگی مواد، مسئول تدارکات داخل و مسئول واحد برنامه ریزی و کنترل تولید، مشکل بررسی و نتیجه آن جهت اطلاع و اقدامات بعدی به صورت مکتوب به مدیریت یا جانشین وی اعلام گردد. موفق باشيد ..کرمي.. 43-سمند lx ef7 مالتي پلکس يکي از بهترين ماشين هاي ساخت داخل هستش.

از تحمیل بار اضافی به ژنراتور دیزلی خودداری شود. نصب ژنراتور ها باید در محلی دور از خانه های مسکونی باشند (برای کاهش آلودگی صوتی و هوا در محل سکونت).

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *