ماشین فیلتر اگزوز

امروزه اگزوزهای دوگانه بیشترین استفاده را در صنعت اتومبیلسازی دارد. گفتنی است ب ام و در زمینه تولید رینگ کلاس خاص خود را در صنعت خودرو دارد و همواره در رده بندی برترین رینگ های صنعت خودرو از منظر طراحی حداقل دو محصول از ب ام و حضور دارد.

دو نمایشگر بزرگ فوق العاده باکیفیت 12.3 اینچی؛ یکی ویژه تنظیمات سرگرمی و دوربین های محیطی و دیگری جایگزین نشانگر سنتی آمپر و بخشی از سامانه آی درایو7.0 ب ام و جز ویژگی های ممتاز کابین هستند.

دو رقم بعدی مشخص کننده نوع ماشین می باشد به عنوان مثال کدهای 08و 04و 03و 02و 01 به ترتیب برای خودروهای پیکان، RD، پژو، پراید و زانتیا می باشد. 200bنشان داده شده است) و سپس نازل بسیار محکم به داخل وارد شده است آداپتور صدا خفه کن اما اگر می خواهید، هنوز می توانید از یک مهر و موم مقاوم در برابر حرارت ویژه استفاده کنید که برای نصب استفاده می شود سیستم فارغ التحصیلی ماشین ها.

موتور قلدر و قدرتمند ۸ سیلندر کوروت نیروی خود را از طریق یک گیربکس ۷ سرعته ی دستی به چرخهای عقب منتقل میکند. در حالت دینامیک، این خودرو رنگ عوض میکند و شما شگفتزده میشوید!

در هنگام ورود کالا به داخل شرکت در بخش دریافت کالا برگه هایی برای بخش های مختلف مانند انبار پر می گردد که تعیین می کند که این جنس تایید گردیده است یا خیر.

به همین دلیل، عبور خودرو از مکان های ناهموار یا تردد در مسیرهای پر آب، باعث می شود تا این قطعه صدمه ببیند.

کاربرد فن های رادیال سقفی نیز مکش هوا از محیط های بزرگ و پراکنده کردن آن در محیط باز می باشد . هنگامی که داخل کابین اکس6 مدل 2020 قرار داشته باشید یک فضای بینظیر پیش روی تان قرار دارد که قطعا محو زیبایی های آن خواهید شد.

چه کسی به این میاندیشد که شنیدن صدای یک واکنش گرمازا میتواند لذت بخش باشد؟ آن مایع میتواند حتی آب و یا مخلوطی از بنزین باشد. اکنون مدل 2020 اکس6 نیز در کاتالوگ فروش باواریایی ها قرار دارد که در مطلب امروز نگاهی به ویژگی های آن خواهیم داشت، با گروه خودروی عصرایران همراه باشید.

و اینجاست که صدای آن به گوش میرسد! صدای جذاب این خودرو را فراموش نخواهید کرد. گفتنی است امکانات فوق در حالت آپشن و باتوجه به پکیج مورد نظر مشتری روی خودرو نصب خواهد شد. در این خودرو از تپنده 4.4 لیتری توربودوقلو 8 سیلندر با 523 اسب بخار خروجی و گشتاور 553 پوندفوت استفاده شده است.

موتور سیکلت فورا محبوب شد، به لطف طراحی دیدنی و جذاب با خطوط تهاجمی. هر آنچه که باید در مورد موتور برقی، این محصول شگفت انگیز بدانید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *