ماشین فیلتر اگزوز

اگر فیلتر داخلی دارید ، به یاد داشته باشید که همه حلقه های آب بندی را جایگزین کنید. اغلب یک چشمه کوچک وجود دارد که همه چیز را کمی تحت فشار قرار می دهد. فقط اطمینان حاصل کنید که احتراق بی حرکت است.

این زمان همچنین زمان مناسبی برای تعویض حلقه O آب بندی یا واشر واشر/پلاگین خرد کننده روی پلاگین تخلیه است. این به جلوگیری از پاره شدن و گیر افتادن واشر روی سطح آب بندی تمیز و خشک قاب کمک می کند.

برای آب بندی دو بخش اگزوز در محل گلویی از واشر اگزوز استفاده می شود. اگر می توانید موتورسیکلت خود را برای حرکت دادن در اطراف ساختمان ببرید ، اما این واقعیت را نیز در نظر داشته باشید که روغن داغ …

توضيح مشکل: هرگاه که پدال گاز را فشار می دهيد، سزعت موتور کم می شود.برای زياد کردن سرعت بايد خيلی کم پدال گاز را فشرد. با چرخاندن دسته گاز توماهاک ، صدای خشن و گرفته ای از خروجی های اگزوز یک پیشرانه ۱۰ سیلندر به گوش می رسد .

یک ظرف را زیر پلاگین تخلیه بکشید تا روغن اضافی گرفته شود. در حالی که منتظر هستید ، یکی از راههای استفاده از وقت خود این است که در صورت داشتن پلاگین تخلیه مغناطیسی خود را تمیز کنید.

اکنون که روغن تخلیه شده است ، دوشاخه را دوباره نصب کرده و آن را با مشخصات مناسب گشتاور دهید. سریال سه در چهار نام مجموعهای تلویزیونی محصول شبکه یک بود که در سال ۱۳۸۷ پخش شد.

تو هفته هاي اول ماشين عالي بود اما بعد از 2 هفته صداي موتور ماشين روز به روز بيشتر ولي برخلاف بقيه موتور هاي ef7 روغن ريزي نداشت .اين افزايش صدا ادامه داشت تا جايي که 2 ماه بعد از خريد خودرو يکي از ميلنگ ها گير کرد و موتور به قول معروف جامپ کرد که باعث لرزش شديد موتور شد .اما خوشبختانه به خاطر کارت طلايي تونستيم 1 موتور صفر بدون هيچ هزينه اي براي خودرو بگيريم…

نوع اگزوز: بسته به نوع استفادهای که از موتور سیکلت خواهید داشت می توانید نوع اگزوز آن را مشخص کنید. که جهت ترمز به نیروی فوق العاده زیادی نیاز می باشد استفاده از این سیستم که معمولا روی مجرای خروجی دود از توربوشارژر نصب می شود و از خروج دود جلوگیری می کند تاثیر به سزایی در کاهش نیروی ترمزی سایر سیتمهای توقف دستگاه داشته و در نتیجه در کنترل کامل دستگاه بسیار کار آمد خواهد بود.

مخصوصاً برای افرادی که از مواد بسیار غلیظ استفاده می کنند. داخل مبدل، گازها از درون ساختار کندویی متراکم از جنس سرامیک با روکش کاتالیزور عبور می کنند. آلاینده های حاصل از احتراق استفاده نموده و سایر تکنولوژیهای مشابه از نظر فنی و اقتصادی قابل رقابت با این تکنولوژی نمی باشند.

اولین خودروی ملی ایران که در سالگرد ۴۴ سالگی صنعت خودروسازی جهان وارد بازار کشور شد، سمند بود و تاکنون خودروهای دیگری از جمله دنا، رانا، تیبا و ساینا در مدلها و تیپهای مختلف به عنوان خودروی ملی در این کمپانیها ساخته شدهاند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *