ماشین فیلتر اگزوز

کم کردن روغن : موتور از سه طریق روغن کم می کند : خرابی یکی از واشرها یا کاسه … روش های متفاوتی برای کاهش آلاینده های خودرو به وجود آمده که تولید کاتالیزور ها یکی از همین روش هاست.

این صدا هم در حال حرکت و هم درجا وجود دارد. البته بنده هم قبل از انجامش با چند نفر مکانیک مجرب مشورت کردم .همگی معتقد بودند که کار خطرناکی نیست و جواب میده. یا در داگفایت و درگیریهای هوایی هم حریف هواپیماهای دشمن میشد که با موشک آنها را بزند؟

زیرا اگر این سنسور معیوب شده باشد و بهدرستی کار نکند، در مدتزمان مشخصی سبب تولید دود سیاه میشود و با تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد.

تا به امروز ۴ نسل از رنو مگان معرفی شده که نسل دوم آن از سال ۲۰۰۶ به صورت وارداتی و از سال ۱۳۸۷ به صورت مونتاژی وارد بازار ایران شد.

تو هفته هاي اول ماشين عالي بود اما بعد از 2 هفته صداي موتور ماشين روز به روز بيشتر ولي برخلاف بقيه موتور هاي ef7 روغن ريزي نداشت .اين افزايش صدا ادامه داشت تا جايي که 2 ماه بعد از خريد خودرو يکي از ميلنگ ها گير کرد و موتور به قول معروف جامپ کرد که باعث لرزش شديد موتور شد .اما خوشبختانه به خاطر کارت طلايي تونستيم 1 موتور صفر بدون هيچ هزينه اي براي خودرو بگيريم…

پر کردن شمع ها با سوخت نه تنها باعث فراوانی سوخت ، بلکه بسیاری از مشکلات دیگر نیز می شود. با اضافه کردن یک اگزوز جدید به سیستم سوخترسانی موتور، میتوان علاوه بر سریعتر کردن ورود بنزین و هوا به داخل موتور، قدرت و گشتاور آن را نیز افزایش داد.

شواهد تحقیقاتی در سراسر جهان نیز نشان می­دهد که آلودگی هوای محیط اثر منفی بر سلامت جامعه دارد. این نسخه مجهز به موتور قویتر BMW801S بود که دارای قدرت 1973 اسب بخار بود البته قرار بود موتور BMW801F1 با قدرت 2367 اسب بخار روی این پرنده نصب شود ولی این موتور در ان زمان هنوز تکمیل نشده بود.

۱- موتور در حالت متعادل کار نمیکند. اگر بخواهیم در مقایسه ساینا و تیبا ۲، نمای جلوی هر دو خودرو را در نظر بگیریم، میتوان امتیاز ویژهای را به طراحی ساینا داد.

قسمت دوم یک هیتر برای ایجاد شرایط دمایی مناسب (حدود 1200 تا 1500درجه سانتی گراد) برای کار کرد سنسور می باشد که دمای بالاتری را به نسبت سنسورهای اولیه نیاز دارند.

سلام امروز احساس کردم قدرت ماشین خیلی کم شده البته اگزوزسور اخ داره وصداش خیلی زیاده پیشنهاد وتجربه شما برای ازبین بردن مشکل چی هست ازچه قسمت هائ شروع کنم تا ایراد برطرف بشه وکم شدن قدرت وتوان ماشین به چه قسمت هایی مربوط میشه .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *