ماشین فیلتر اگزوز

هسته های فلزی در صورت تولید برای استفاده در مسیرهای کوچک ، از قیمت کمتری برخوردار هستند ، مانند اتومبیل های ورزشی که در آنها فشار کمتر و قابلیت اطمینان تحت بار ثابت و بالا ضروری است. برای اطمینان از عملکرد کامل سیستم اگزوز ، باید به طور کلی به آن توجه کرد.

این بدان معناست که اجزای آن باید توسط مهندسان طراح مطابق با دستگاه و موتور خاص هماهنگ شود. علاوه بر تمام عملکردهای پیچیده ای که سیستم اگزوز باید انجام دهد ، تحت فشارهای شدید نیز قرار دارد. سپس کاتالیست که پایه آن جهت حرارت گیری و داغ نشدن نمدپیچی شده است ، در داخل قالب قرار می گیرد .

۴- اگر روغن به رنگ شیری یا خاکستری بود در داخل موتور احتمالا آب وجود دارد که این اتفاق اکثرا به دلیل شکستگی واشر سرسیلندر است.

مشكلات مختلفي ممكن است در قلب موتور اتفاق افتاده باشد از جمله اين موارد وجود گرفتگي در فيلتر هوا و گذرگاههای ورود هوا است و نوعی مقاومت نسبت به ورود هوا به موتور ایجاد میکند.

در این حالت جریان آب و روغن نسبت به حالت درجا بیشتر است. لوله های اگزوز نیز اغلب کوچکتر از قطر هستند که جریان خروجی را محدود می کند.

در صورتی که منجید اگزوز وجود نداشته باشد، اگزوز در قسمت انتهایی خودرو در جای خود بازی کرده و به عنوان مثال در عبور از دستاندازها، به کف خیابان گیر میکند.

که فشار برگشتی اگزوز تا حد امکان بر عملکرد موتور تأثیر بگذارد. برای مشاهده این دود خودتان عقب خودرو باشید و از فردی بخواهید که خودرو را روشن کند.

اگر یک واشر سرسیلندر در هر کدام از این سه وظیفه اصلی نتواند کار خود را درست انجام ندهد، بسته به میزان آسیب واشر سرسیلندر، نتیجه آن ممکن است یا بسیار واضح باشد یا اصلاً خود را نشان ندهد. در صورت آلایندگی بیش از استاندارد، خودرو در همین مرحله رد خواهد شد.

تعمیر این خودرو با این مشکل بزرگ، ممکن است هزینه سرسام آوری داشته باشد. ۵- اگر وضعیت روغن خودرو خوب باشد روغن نیمه شفاف و به رنگ عسلی خواهد بود. روغن مانده و قدیمی به رنگ مشکی و معمولا بوی سوختگی دارد.

استفاده از مطالب اگزوز برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام سایت اگزوز لینک به منبع بلامانع است. در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد که اگزوز لودر چگونه عمل می کند ؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.