ماشین فیلتر اگزوز

طول سراگزوز 7 سانتی متر و قطر بیرونی سر اگزوز آن 9.3 سانتی متر است. پشت فرمان بنشینید تا در یک رقابت هیجان انگیز دیگر شرکت کنید ، شما تنها نیستید و کلی راننده دیگر در بازی حضور دارند که شما باید آن ها را از سر راه بردارید .

با این وجود چندین موتورسیکلت وجود دارند که از نظر زیبایی در پایین ترین رتبه ها قرار می گیرند. به پارچه ی صندلی ها و کفی ماشین توجه کنید و کفی را کنار بزنید اگر زنگ زده بود نشانه ی نفوذ آب به داخل ماشین است.

اگر خودرو روشن است و از داخل خودرو صدایی سوت مانند میشنوید، ممکن است مشکل از نوارهای آببندی (عایق) خودرو باشد. اگر مشکل از کمبود روغن نبود، اتومبیل را به تعمیرگاه ببرید. اگر هنگام ترمز کردن صدای غیرعادی میشنوید، بلافاصله باید اتومبیلتان را به تعمیرگاه ببرید.

اگر این صدای ماشین را فقط در زمان روشن یا خاموش کردن سیستم گرمایشی/ سرمایشی خودرو میشنوید، احتمال دارد فن که زیر داشبورد نصب شده است خراب شده باشد. دلکو در حقیقت در سیستم جرقهزنی اتومبیلها قرار دارد و اولین بار هم در سال ۱۹۱۰ روی کادیلاک قرار گرفت.

علی صادقی یکی از بازیگرانی است که با بازی خود سالها توانسته در دل مخاطب خود جای باز کند و او هم چندی پیش خداخافظی کرد. این در حالی است که ترکیب گاز اگزوز به ویژه در مواقع افزایش و کاهش سرعت خودرو دائماً از حالت Lean به Rich و بالعکس در حال نوسان است.

برای اینکه اتومبیلتان بهدلیل بیتوجهی مشکلات جدیتری پیدا نکند، با شنیدن صداهای غیرعادی در خودرو، حتما نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

اگر فقط در هنگام دور زدن صدای غیرعادی از اتومبیل میشنوید، ممکن است لاستیکها کمباد باشند یا اینکه ساییده شده باشند.

اگر صدای ماشین از بخش مرکزی خودرو بهگوش برسد و شبیه صدای سیلی زدن باشد، احتمال دارد رینگ پیستون یا دیواره پیستون فرسوده شده باشند. 2. اگر به هر دلیل سوخت یا برق به یکی از سیلندرها نرسد، مثلا کوئل به یکی از سیلندرها برق ندهد، یا سوزن انژکتور در یکی از سیلندرها بنزین را درست تزریق نکند، آن سیلندر کار نکرده و نقش خود را در چرخه حرکت های موتور بازی نمی کند، در نتیجه موتور دچار لرزش و ریپ زدن می شود .

نزدیک شدن کف اتومبیل به موانع خیابان ؛ شنیده شدن صداهای غیرمعمول هنگام عبور از موانع جاده اي و متمایل شدن بیش از حد بدنه اتومبیل به سمت درونی پیچ هنگام دور زدن از نشانه هاي وجود اشکال در سیستم تعلیق ماشین است.

این صدا نشانه مشکلی در سیستم تقویت ترمز (بوستر) است. برای رفع آن باید این سیستم تعمیر شود. بنابراین با وجود قطعه ای مثل کاتالیست در اگزوز برای تسویه کردن این نوع از گازها ضروری می باشد توجه داشته باشید که این نکته باید هر ۴ سال یکبار تعویض گردد تا خاصیت خود را از دست ندهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *