فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

همیشه عادت داریم در کلیپها خودروهای اسپرت را روی پیستهای درگ در حال رقابت ببینیم اما در این ویدئو نبرد بین صدای هشت سیلندرها در جریان است زیرا شورلت کوروت C8 و دوج چلنجر هلکت در کنار یکدیگر پارک شده و با غرش پیشرانههای خود نشان میدهند که صدای کدامیک بهتر است.

اینکه صدای کدامیک از این دو خودرو بهتر است کاملاً سلیقهای است. آئودی و فراری دو برند اروپایی دیگر هستند که محصولات خود را به زودی تنها با پیشرانه الکتریکی یا پلاگین هیبریدی به بازار عرضه خواهند کرد. درون کانوپی صداگیر فوق، عایق صداگیر از جنس الیاف پلی استر ضد حریق با خاصیت جذب حداکثری صدا پوشانده میشوند.درب های کانوپی دیزل ژنراتوربگونه ای طراحی میگردند که دسترسی به قسمتهای مختلف دیزل ژنراتورو خصوصا تابلودیزل ژنراتور به سادگی صورت گیرد .همچنین برای کاهش بیشترصدا مجموعه دیزل ژنراتور کاشانی ضمن استفاده از اگزوز دو ویا چند جداره در ساخت کانوپی دیزل ژنراتوراز نوارهای چسبی دورتا دور درب ها استفاده میکنند.دیزل ژنراتوردارای کانوپی دارای مزایای دیگری مانند مخزن سوخت بزرگتر، قابلیت حمل و جابجائی آسان، مقاوم در برابر نفوذ گرد و خاک و اب باران، طول عمر بیشتر دستگاه و …

انفجار صورت میگیرد بنابراین مهندسان می بایست سیستمی ایجاد می کردند که بتواند این حرارت را کاهش دهد و از حرارت آن بکاهد. و برش تحت زوایای مختلف، سپس مخلوط کردن و جوشاندن قطعات خم شده با یکدیگر، شما می توانید نازل ها را با تقریبا هر فرم خم شدن عجیب و غریب ایجاد کنید.

در هنگام شروع گاز دادن، کمی صدای غرغر شنیده میشود اما با باز کردن فلپها، موتور واقعاً آواز میخواند. هنگامیکه پدال گاز فشرده میشود نیز نعرهای جذاب به گوش میرسد.

با افزایش دور موتور نیز از اگزوزها صدای زیری با نُت بم در پسزمینه به گوش میرسد. روش دیگری که به منظور تغییر صدای اگزوز و افزایش آن مورد استفاده قرار می گیرد، نصب و استفاده از سیستم اگزوز مستقیم و سرتاسری است.

برخورد با موانع موجود در مسیر و یا دست اندازهای موجود می تواند از عمر این قطعه بکاهد، زیرا تغییر شکل در فرم کاتالیزور موجب تغییر شکل در شبکه سرامیکی درون آن می شود. همچنین اگر سوار ماشین شوید و کمربند ایمنی خود را نبندید، اگر با ماشینی دیگر یا وسیله ای شاخ به شاخ شوید از پنجره جلو ماشین به بیرون پرتاب میشوید و ممکن است صدمات بسیاری ببینید.

ماده 23 ـ در صورت سرقت، مفقود شدن و يا اگر به هر علتي وسيله نقليهاي مورد تصرف غيرقانوني قرار گيرد، مالك و يا نماينده قانوني وي مكلف است بلافاصله مراتب را به نزديكترين واحد انتظامي اعلام نمايد. تابه حال اصلاً وابداً به هيچ نمايندگي وتعميرکاري مراجعه نکرده ام الا براي خدمات سرويس ۱۰ هزارکيلومتروتعويض روغن وفيلترهابه صورت رايگان درنمايندگي ايرانخودرو.

در ویدئویی که به تازگی منتشر شده این هیولای مختص پیست را مشاهده خواهید کرد که در خیابنهای میلان غرش کرده و از پوشش قرمز دلربا و شمارهی ۵۴ استفاده میکند. موتور ۶.۲ لیتری V8 کوروت که تنفس طبیعی است، ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۶۳۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند.

در سینهٔ هردوی این خودروها موتور ۶.۲ لیتری V8 قرار دارد اما صدایی که از اگزوز آنها بیرون میآید بسیار متفاوت است. از طرفین سپر عقب این ماسل کار سر اگزوزهای ذوزنقهای بیرون آمده که صدای سوت سوپرشارژر از آنها شنیده نمیشود اما بااینحال اگزوزهای هلکت حتی در حالت سلو هم صدای بم بسیار بیشتری نسبت به کوروت دارند.

شاید از نگاه فردی عادی که علاقه چندانی به خودرو نداشته و به چشم وسیلهای مصرفی به آن مینگرد سیستمهای اگزوز سفارشی و صدای تولیدی آنها امری نامعمول و حتی بد جلوه کند اما طرفداران خودروها صدای اگزوز را همچون یک سمفونی گوشنواز میدانند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *