فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

چرا که در صورت وجود مشکل در موتور که باعث ایجاد دود می شود، این دود توسط اگزوز از موتور خارج می شود.

آتش زیر کاپوت می تواند باعث ایجاد دود شود و شعله های ایجاد شده شرایط بسیار خطرناکی را ایجاد می کنند. البته از دیگر مزایای منابع صاف باید به امکان ایجاد بکفایر و رفع مشکلات یاتاقانهای اگزوز اشاره کرد – چرا که یاتاقان به کلی حذف خواهد شد.

چرا که در این حالت روغن روی منیفولد (چندراهه) که دارای حرارت بالا است چکه می کند. در ادامه دلایل رایجی که باعث ایجاد دود از اگزوز می شود را بخوانید.

نشتی ناشی از سوختگی واشر سرسیلندر می تواند باعث ایجاد دود شود. اگر نشتی به اندازه کافی بزرگ باشد شما احتمالا آثار آن را روی سطح زمین در گاراژ می بینید. مطالعات نشان داده است دستگاه کاتالیزور می تواند انتشار هیدروکربن را حدود 87% و مونوکسید کربن 85% و نیتروژن اکسید را 62% کاهش دهد.

3)ق:چگونه در مورد گارانتی خود را? توجه:سوختن واشر سرسیلندر در یک لحظه و یک دقیقه اتفاق نمی افتد بلکه اول آب رادیاتور داغ می شود و حرارت افزایش پیدا می کند و چند دقیقه بعد از رسیدن آمپر به خط قرمز تازه صدمه دیدن واشر شروع می شود.

هر دو فر فوق را می توانیم بهترین فر سینجر سری Luxe معرفی کنیم. امکانات این ماشین به غیر از شیشه بالابرهای دستی میتوان به پخش صوت با پخش CD ، تهویه مطبوع دستی ، تنظیم های دستی صندلی راننده و بغل راننده ، فرمان چهار شاخ زیبا ، دو عدد جالیوانی ، ساعت دیجیتال و غیره میتوان اشاره کرد .

این دو نوع سنسور اکسیژن ذکر شده در بالا را تحت عنوان سنسور های narrow band می شناسند .در اصل این نام گذاری به این دلیل است که این دو نوع سنسور قابلیت ضعیفی در قبال سنجش تغییرات لامبدا یا نسبت استوکیومتری دارند ، یعنی نسبت سوخت به هوا را نهایتا در حیطه 15:1 تا 14:1 می توانند تشخیص دهند و اگر به هر دلیلی نسبت سوخت رقیق تر یا غلیظ تر از این گردد ، قادر به شناسایی و ارسال پارامتر به ecu نمی باشند و پس از آن ecu بر مبنای حلقه باز و برنامه ریزی خود عمل می کند و در نتیجه سبب کاهش بازدهی موتور خواهد شد .

رنگ دهانه خروجی اگزوز می تواند نشانه ای از وجود مشکل در خودرو را بدهد و به تشخیص سریع و بهینه مشکل کمک کند. اگر اهل رانندگی جوانپسندانه تر هستید بعد از مدتی رانندگی با 206 و آشنایی با محدودیت های آن، تا حدی با رفتار های خودرو آشنا می شوید و واکنش خودرو در برابر فرمان های ناگهانی و تنش های جاده برایتان قابل پیشبینی می شود که کمک زیادی به کنترل آسان تر خودرو توسط شما می کند.

شرکت صنعتی و تولیدی پارس اگزوز(سهامی خاص) در سال 1353، توسط آقای مهندس محمدتقی صبانیا فارغ التحصیل از آلمان تحت عنوان “تولید اگزوز انواع خودرو” تاسیس گردید و درحال حاضر 200 نفر در این شرکت مشغول بکار می باشند.

به همین دلیل است که صدای تولیدی پیشرانه و اگزوز مستقیماً به قلب ما راه پیدا میکند. دود خروجی از اگزوز از آن دسته از دودهایی است که قابل تشخیص می باشند. سر اگزوز MVM 315 اصل که مستقیما توسط بازرگانی ایمن یدک وارد می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *