فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

از روی کاپوت 206 یه جای عبور هوا هستش که حدودا زیر شیشه جاشه و همه میبینیمش ، وقتی کاپوت رو بالا میزنین ، اون قسمت رو به شکل یه گودی میبینید.

فن های سانتریفیوژ در ابعاد کوچکتر از جنس پلاستیک فشرده و در سایزهای بزرگ از جنس آلومینیم و فولاد ساخته می شوند فن های سانتریفیوژ بخاطر استحکام بالا و مقاومت خوبی که دارند قابل استفاده در شرایط و فضاهای که دمای بالا و آلودگی زیادی دارند می باشند.

امسال نیز وضعیت تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک اصلی و طرح کاهش آلودگی هوا همچون سال گذشته به صورت ساعتی محاسبه میشود . از چندین سال قبل، برای کاهش و از بین بردن آلایندههای خروجی از موتور خودروها، ایده استفاده از کاتالیست کانورتر شکل گرفت که از طریق ایجاد واکنش بین این آلایندهها با اکسیژن فراوان در کاتالیست پلاتینی صورت میگیرد.

البته کاتالیست کانورترها فاقد توانایی تصفیه کامل آلایندهها بوده و در هر حالت مقداری از آلایندهها وارد فضای آزاد میشوند. البته احتمال میرود با توجه به موضوع هدفمندی یارانهها این موضوع اهمیت بیشتری یابد؛ چرا که بودن این قطعه بر روی اگزوز موجب کمتر شدن مصرف سوخت میشود.

شکل 5. بعضی از اتومبیل های اسپورت پر قدرت منبع اگزوز دو حالته یا سیستم تخلیه فعال دارند. دود خروجی از اگزوز خودروها دارای مقدار زیادی دیاکسید کربن، آب و چندین آلاینده مختلف است.

توجه:سوختن واشر سرسیلندر در یک لحظه و یک دقیقه اتفاق نمی افتد بلکه اول آب رادیاتور داغ می شود و حرارت افزایش پیدا می کند و چند دقیقه بعد از رسیدن آمپر به خط قرمز تازه صدمه دیدن واشر شروع می شود.

به جریان انداختن آب از رادیاتور به سیلندر و سرسیلندر و برگشت به رادیاتور را واترپمپ انجام میدهد. در زمان روشن بودن موتور درجه حرارت آب که به حد نرمال رسید درب رادیاتور را برداشته و نگاه میکنیم اگر آب در گردش بود واترپمپ سالم و در غیر این صورت واترپمپ خراب است.

2-انحراف جریان های هوا به وسیله پرههای فن از حالت شعاعی به سمت خروجی فن ، به طوری که زاویه بین ورود و خروج مولکولهای هوا ۹۰ درجه است . هرچند، اگر مدتی است مایع خنک کننده شما خیلی کم میشود و به تعداد دفعات زیاد مجبور به پر کردن آن میشود، یا اگر تند تند موتور خودرو داغ میکند، مشکل بسیار بزرگتر بوده و نباید خیلی با چنین خودرویی رانندگی کنید.

شاید از نظر شما گرد و خاک بی ضرر باشد ولی باید بدانید که ماندن طولانی مدت گرد و خاک بر روی بدنه خودرو شما باعث خش افتادگی میشود. انتها اون گودی یا در اصطلاح رو به روی شما جای فیلتر هوا هستش که به صورت ذوزنقه اون انتها جا گرفته ، همونطور که میبینید.

این کار به زمان زیادی نیاز ندارد ، مواد به راحتی در دسترس هستند ، باقی می ماند که خود را با اطلاعات مسلح کنید. این کار مانند روشی است که برای سوزاندن گاز طبیعی، LPG و نفت سفید در فضای سرپوشیده (در زمستان) مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *