فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

10. بوی ناخوشایندی به مشام برسد که این یکی از دلایل شایع در خرابی کاتالیزور است . کاتالیزور وظیفه تجزیه گازها و واکنشهای شیمیایی را بر عهده دارد تا بتواند آلایندههای خطرناک کمتری را به هوا منتشر کند.

به بیان ساده اگزوز در هر خودرو سه وظیفه اصلی بر عهده دارد کاهش آلایندگی ، کاهش صدا و کاهش دما.

خنک کننده اگزوز خودرو MUFFLERS & RESONATORS اجزای مهم سیستم اگزوز هستند که با کاهش نویز کار میکنند. دومین مورد برای جلوگیری از سر و صدایی بیش از حد است که می تواند باعث تحریک شما و آزار دیگر رانندگان و پیاده، و همچنین نقض قانون.در حالی که ساخت و ساز داخلی متفاوت است با توجه به تولید کننده سیستم اگزوز و نرم افزار خودرو، به طور کلی یک صدا خفه کننده لوله های سوراخ شده و اتاق های تعبیه شده در داخل محفظه، که برای منعکس کردن و از بین بردن امواج صوتی ایجاد شده توسط پالس های فشار از احتراق موتور طراحی شده است.

بسیاری از خنک کننده ها با بالش های آویزان متصل می شوند و بعضی از آنها با بخشی از لوله اگزوز همراه می شوند.سیستم اگزوز دارای دو عملکرد است: مسیریابی گاز خروجی از موتور به عقب خودرو و دور از کابین و آرام کردن امواج فشار ایجاد شده توسط احتراق موتور.

این بو نیز به دلیل وجود مقداری گوگرد در درون بنزین است که در طی فرایند احتراق به سولفید هیدروژن تبدیل می شود. وی بیان کرد: یکی از رویکردهای ما کاهش مصرف خودرو ها است که با کاهش وزن محصولات و بهبود شرایط موتورها به دنبال رسیدن به این هدف هستیم و در حال حاضر ۱۴ هزار خودروی ناقص در ایران خودروی خراسان داریم که با فعالیت هایی که در روزهای آخر سال و ایام نوروز انجام می دهیم به دنبال کاهش این تعداد هستیم و سال آینده هم تعداد ۵۰ هزار دستگاه خودروی جدید تارا تولید و روانه بازار میگردد.

برای وزن آن ها عدد دقیقی نمی توان بیان کرد اما می توانیم بگوییم که وزن موتور سیکلت برقی معمولاً بسیار سبکتر از یک موتور بنزینی است، در مجموع وزن آن ها می تواند متفاوت باشد.

چنین آسیب و شکست های ساختاری داخلی می تواند منجر به محدودیت بیش از حد و از دست دادن قدرت شود.از آنجایی که سوراخ شدن با نشت و خروجی اگزوز، یک علت شایع خسارت خنثی است، ما پیشنهاد می دهیم که خنک کننده ساخته شده از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی و فولاد آلومینیوم ساخته شده است.

همچنین واشرهای کامپوزیتی جزء لوازم یدکی هستند که مقاوم در برابر حرارت هستند. همان طور که پیش تر گفتیم اگزوز فن ، هوا ی نامطبوع را از داخل محیط به بیرون منتقل می کند.

خنثی کننده هرگز به اندازه کافی گرم برای تبخیر تراکم نیست و رطوبت با مواد شیمیایی موجود در اگزوز ترکیب شده است تا ترکیبات خورنده ای را که فلز مصرف می کنند ایجاد کند که می تواند منجر به زنگ زدگی و فروپاشی ساختاری داخلی شود.

در موقعیت خود در قسمت پایین وسیله نقلیه، صدا خفه کن تحت تأثیر موانع و آوارهای جاده ای است که می تواند آسیب فیزیکی ایجاد کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.