فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

اگر دود ها و گازهای مونوکسید کربن از محفظه خارج نشوند، انجین از کار می افتد زیرا برای احتراق علاوه بر سوخت و جرقه نیاز به اکسیژن هم هست. 9 – حرکت به موازات هم در معابری که عرض آنها گنجایش بیش از دو اتومبیل را ندارد و حرکت طولانی اتومبیل به موازات اتومبیل دیگری که در سمت راست آن حرکت می کند .

وظیفه پیستون این است که با انجام حرکات نوسانی بالا و پایین داخل سیلندر باعث انتقال حرکت انرژی از موتور به سایر بخشها میشوند، علاوه بر این انجام این حرکت نوسانی که به صورت بالا پایینی شدن انجام میشود، به حرکت تایرها نیز کمک میکند.

جهت این امر بنزینهای سوپر با عدد اکتان بالا که درجه اشتعال بالایی دارند، مناسب میباشد. کاربراتور موتور سیکلت در واقع بخشی از موتور است که شامل شیرها، محفظهها و یک سری لولههایی میباشد که این مجموعه ذکر شده توانایی ترکیب و مخلوط کردن هوا و سوخت را در جهت کمک به موتور در فرآیند احتراق دارند.

کاربراتور در واقع مهم ترین قطعه در سیستم های سوخت رسانی موتور سیکلت های کاربراتوری است. فیلر در واقع قطعه خاصی از موتور سیکلت نیست بلکه یک تعریف از فاصله است که در حرکت سوپاپ های موتور سیکلت تاثیر گذار میباشد.

موتورِ هر موتور سیکلت معمولا دارای 2 سیلندر است که در واقع نقش سیلندر در موتور مشابه نقش کبد در بدن انسان است، بعضی از موتورهای خاص و فانتزی و یا موتورهای مسابقه میتوانند تا 6 سیلندر نیز داشته باشند.

برای تمیز کردن چراغ ها از خمیر دندان و یک دستمال نم شده تمیز استفاده کنید. همچنین برای تقویت کاربراتور موتور سیکلت می توانید قبل از محل ورود بنزین به کاربراتور یک فیلتر کاغذی استاندارد قرار دهید.

وظیفه کاربراتور موتور سیکلت آماده سازی سوخت مورد نیاز موتور سیکلت میباشد. اگزوز ها از تعدادی قطعه تشکیل شده اند که پس از مدتی قطعات درون آنها کیفیت خود را از دست میدهند و رفته رفته جان موتور سیکلت را میگیرند.

مثلا اگزوز تیزرو یدک پارت از آن دسته اگزوز هاییست که میتوانید روی آن حساب ویژه باز کنید. هودری توضیح می دهد که ” کاتالیزورهای فلزی مجزا بهتر است از جنس پلاتین باشند”، همانطور که در مبدل های امروزی می بینیم.

بنابراین بهتر است با تهیه قطعات سبکتر برای موتور سیکلت خود وزن آن را کم کنید تا فشار از روی موتور برداشته شود؛ یعنی بهتر است تمام وسایل که باعث وارد شدن فشار اضافه و یا مقاومت در برابر جریان هوا میشود را حذف کنید.

هنگامی که موتور با قدرت کم کار می کند ، هنگامی که از مزیت اگزوز هماهنگ استفاده نمی شود ، گازهای خروجی از طریق صدا خفه کن معمولی خارج می شوند و جریان مستقیم توسط یک دمپر بسته می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.