فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

صدای بوم بوم ناگهانی و بلند نیز به معنی این است که قطعه ای در ماشین شما دچار شکستگی شده که این هم باعث از دست دادن کنترل راننده خواهد شد.

معمولاً به ما پیشنهاد می کنند که هر چند وقت یکبار به طور منظم روغن ماشین را عوض کنیم تا دچار آسیب نشود و گاهی اوقات افراد فراموش می کنند که ماشین را به تعویض روغنی ببرند و توجه نکردن به تعویض روغن ماشین می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد.

حال در این قسمت از دانستی های خودرو در نمناک قصد داریم که به برخی از این صدا ها اشاره کنیم و به شما بگوییم که هر کدام چه معنایی دارند. خودرویی که فقط برای جاده خاکی و بیابان ساخته شده بود ولی ایرانیها از آن همه جا استفاده می کردند و به دلیل جاداری و ارزان قیمتی محبوب خانواده های پر جمعیت بود.

واشر سرسیلندر که بین سرسیلندر و بلوک موتور نصب شده فشار سیلندر در موتور را در بهترین حالت حفظ میکند.انواع واشر سرسیلندر ها یک زینگ ویژه آب بندی دارند که برای همین کار استفاده میشود.

علاوه بر این ، واشرهای خراب ، وجود مشکل در آب بندی سوپاپ ، یا رینگ پیستون فرسوده می توانند باعث شوند روغن یا ضد یخ وارد سیستم اگزوز شود و کاتالیزور سرامیکی موجود در مبدل را با یک لایه دوده کربن ضخیم بپوشاند.

سعی کن بازش بکنی و داخلش رو با پشم شیشه پر بکنی! طول عمر مفید کاتالیست، متناسب با نوع سوخت ماشین متفاوت است؛ زیرا حجم و انواع آلایندگیهای سوختهای مختلف با هم متفاوت است.

• حجم موتور: 93٠٠ سی سی. بر اساس اين شاخص اگر حجم صدا بين 55 تا 60 دسيبل باشد استاندارد براي زندگي شهروندان رعايت شده است. راننده ها معمولا هر از گاهی این صدا را می شوند اما اگر مشکلی در ماشین وجود داشته باشد، اول صدای جیغ و سپس صدای تلق تولوق می شنوید و معمولاً در چنین مواقعی ترمز شما خشک شده و آسیب جدی به ماشینتان وارد نشده است.

صدای غرش کوروت استینگری 2020 با موتور LT2استینگری مدل 2020، دارای یک قلب تپنده 6.2 لیتری 8 سیلندری است که پشت صندلیهای خودرو، در حال تپیدن بوده و جریان قدرت را به تمام قسمتهای این کوروت منتقل میکند.

تاکنون در رسانههای خودرویی جهان، خبرهای مختلفی در مورد سوپر اسپرت آمریکایی کوروت استینگری (Stingery) مدل 2020 منتشرشده است. هر نوع صدای مختلفی در ماشین به معنی مشکل نیست اما گاهی اوقات این معنی را می دهد که همه چیز اوکی و سالم نیست.

صدای ریز و سنگین از موتور معمولاً یکی از همین مشکل ها است که نشان دهنده این است که روغن ماشین تمام شده و همان طور که می دانید روغن قلب ماشین محسوب می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *