فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

قطعههایی که اصطلاحا به آنها دسته گفته میشود، با داشتن بخش لاستیکی در عین اینکه قسمتهایی مثل موتور و گیربکس و اتاق را در جای خود نگه میدارند، از لرزش آنها و انتقال این ارتعاش به دیگر بخشها مثل شاسی و اتاق جلوگیری میکنند.

اگزوز از سه بخش اتصال به موتور، میانی و انتهایی ساخته می شود که در این میان کاتالیست به دلیل نیاز به دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد در قسمت اول تعبیه می گردد و بخشهای دوم و سوم در کاهش دما و صدا موثرند.

البته طول عمر این قطعه وابستگی زیادی به شرایطی که خودرو در آن بکار گرفته می شود دارد. شیشه های جانبی با وجود تغییرات ستون نسبت به مدل سدان همچنان بیش از حد بزرگ هستند و احتمالا اگر روزی بدون پیگیری دقیق چشم یک سراتو کوپه سدان را در خیابان ببینید شاید متوجه کوپه بودن آن نشوید.

قبل از انجام آزمایش تمام ذهنیت خودم را از سوار شدن بر یک خودروی اسپرت پاک کردم تا انتظار عملکرد یک موستانگ شلبی را از آن نداشته باشم و با قضاوت درست و دید نسبت به سواری و تست یک خودرو اسپرت با نظر گرفتن قیمت کم جهانی آن که تقریبا در محدوده ابتدایی ترین خودرو های اسپرت قرار می گیرد به آن نگاه کنم.

قیمت این خودرو در ۱۷ آذرماه یعنی ۶ ماه قبل ۶۵ میلیون تومان بود. خودروی سراتو که در نسل قبل در دو مدل سدان و کوپه عرضه شد به کشور عزیزمان راه پیدا کرد. مهمترین نکته در طراحی از نمای جلوی خودرو و تفاوت آن با مدل سدان،تعویض سپر جلو و کوچک کردن جلو پنجره بود که به جای آن دریچه ورودی هوا بسیار بزرگ تر شده بود.مه شکن ها هم جای خودر را با دو نمونه ی گرد به همراه قاب کرومی براق دور آن عوض کرده بودند.قوس کوچکی هم به قسمت زیرین و کناری سپر ها داده شده بود تا قابلیت آیرودینامیکی آن افزایش یابد.

در نهایت خودروی کوپه به تعداد نه چندان زیاد و به صورت شخصی وارد کشور شد و هنوز برای ورود نمونه شرکتی آن انتظار می رود.فرصتی پیش آمد تا در یک صبح زیبا و خوش آب و هوای بهاری همراه این خودرو بوده و به تست و بررسی این خودرو که با نام تجاری کیا فرته هم شناخته می شود بپردازیم.

این خودرو در همان مسیر ناهمواری که هیوندای را دچار ناپایداری می کرد، واکنش نرم تری نشان داد و با سواری نرم تر، تکان های کم تری را در ستون فرمان از خود بروز داد.

در نمای کناری،رینگ 18 اینچی و بسیار زیبا که با فرم بدنه همخوانی کامل دارد توجه ما را به خود جلب می کند. چند بار شیر بخاری رو هم باز و بسته کنید تا جریان اب داخل رادیاتور بخاری هم کامل برقرار بشه.تا مسیرها شستشو داده بشن .

گفتنی است، صدای باد در داخل کابین کم تر به گوش می رسد. صندلی های عقب در کامارو کمی بهتر از جنسیس هستند و سر افرادی که بر روی این صندلی های می نشینند، به جای تماس با شیشه عقب، با تکیه گاه سر در تماس است.

طبق این توافقنامه افراد متخلف باید جریمهی ۵۰۰ دلاری را پرداخت کنند. این صدا هنگامی که از ابزاری همچون باربند، آنتن، اسپویلر و اسپلیتر استفاده شود ممکن است ایجاد شود که نوعی صدای زوزه را در هنگام رانندگی ایجاد می کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.