فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

کاتالیست اگزوز: این قطعه حدودا مدت دو ماه است که بر روی این خودرو در داخل منبع اگزوز قرار داده شده است و وظیفه این قطعه که از جنس تقریبا سفالین می باشد انستکه مونواکسیدکربن خروجی از منیفولد اگزوز را که تاثیر بسزایی در الودگی هوا دارد طی یک فرایند شیمیایی انرا به دی اکسید کربن تبدیل می کند که مضرات ان به مراتب کمتر از مونواکسید کربن می باشد.

نصب این نوع از Silencer نه تنها افزایش قدرت پویا را افزایش می دهد، بلکه به طور قابل توجهی افزایش سر و صدا صادر شده بر گازها را افزایش می دهد.

اما به طور کلی سه بخش در اگزوز وجود دارد که بیشتر از دیگر اجزا احتمال خرابی در آنها است.

می افتد که بین گاید و ساق سوپاپ ها خلاصی لازم وجود ندارد و در نتیجه کاسه نمد از جای خود جدا می شود. کاسه نمد ساق سوپاپ قسمتی از خودرو است که میزان روغن کاری گاید و ساق سوپاپ ها را تنظیم می کند.

اگر خودروی شما ۳۰ یا ۶۰ ثانیه بعد از گاز دادن و در حالت توقف، شروع به دود آبی دادن کرد و بعد دیگر خبری از دود نبود، یعنی کاسه نمد ساق سوپاپ خراب است، اما اگر با هر بار فشردن پدال گاز، خودرو دود کرد، یعنی رینگ پیستون با نقص فنی مواجه است.

لوله اتصال موتور به توربوشارژ لودر کاترپیلار 988B (طرح جدید) واسطه بین توربو شارژ و اگزوز که دود حاصل از سوخت دیزلی رو انتقال به اگزوز سر موتور می دهد.

که به راحتی هر لکه قیر حتی لکه هایی که با روغن پاک نمی شوند را هم از بین می برد. انژکتورها سربازان پرکار سیستم سوخت رسانی خودرو هستند که در هر بار فرآیند احتراق، مقدار معینی از بنزین را در منیفولد ورودی اسپری می کنند.

ضروری است که رانندگان اعم از خانم یا آقا نکات حساس و ضروری درباره ی سیستم اگزوز را بدانند. گلویه ی اگزوز به مرور زمان و بر اثر حرارت زیاد ممکن است دچار آسیب گردد. به گفته خودش از کنار مسائلی که سالهاست برای مردم به امری عادی تبدیل شدهاست به راحتی عبور نمیکند و دو سال است که روی ایده اگزوز پاک زمان گذاشته است تا آلودگی هوا را به میزان زیادی در نطفه خفه کند.خردمند میگوید: راهکارهای زیادی را مورد بررسی قرار دادم، مانند دستگاههای تصفیه هوایی که در کنار خیابانها گذاشته میشود.

برای شهرستان ارسال در مدت 24 الی 48 ساعت می باشد. 5. تغییر صدا در اگزوز به چه صورت انجام می شود؟

3. چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟ نقص در هر کدام از آنها نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *