فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

این پیچ و تاب در اگزوز معمولاً به خاطر کاهش میزان صدای خروجی از اتومبیل است؛ اما همین پیچ و خم زیاد باعث میشود تا هوای خروجی از موتور نتواند با شتاب مناسب از اگزوز خارج شود و در برخی مواقع حتی برگشت بخورد.

این کار باعث تخلیه راحتتر گازهای خروجی میشود. را به این اتحادیه برسانید تا به آن رسیدگی شود. رسوایی های منتشر شده اخیر در مورد کمپانی فولکس واگن، مسئله انتشار گازهای گلخانه ای خودرو را به وجدان عمومی بازگرداند.

در این قانون آمده که کلیه وسایل نقلیه بنزینی که از سال 1975 به بعد ساخته شده اند باید دارای مبدل باشند. برند پارس خودرو در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

یکی از اولین قوانین توسط آژانس حفاظت از محیط زیست که اخیراً شکل گرفته، صادر شده است. ایالات متحده اولین کشوری بود که این مسئله را به رسمیت شناخت.

اما این اولین باری نیست که عناوین این چنینی منتشر می شوند. با توجه به آنچه گفته شد دلیل گرانی این مبدل مشخص می شود. با انتخاب درست اگزاست فن مناسب برای محیط مورد نظر و نصب آن به راحتی تهویه آن محیط انجام می شود.

در تمام سطح مبدل ماده کاتالیزوری وجود دارد، با کند شدن حرکت گازها فرصت کافی برای برقراری ارتباط با ماده کاتالیزوری به وجود می آید. پس از نفوذ اسپری، شما باید بتوانید صدا خفه کن را به سمت جلو و عقب حرکت دهید تا بتوانید انباره را از دو لوله متصل به آن جدا کنید.

سایر کشورها از لحاظ تکنولوژی خیلی ضعیف عمل کردند، به طور مثال انگلیس وجود مبدل برای خودروهای بعد از 1991 را الزام قانونی نمی داند.

برای بررسی و تشخیص تعویض مبدل کاتالیزور ، با مجموعه تعمیرگاهی تویولند تماس حاصل فرمایید. مبدل کاتالیزوری از چه چیزی ساخته شده است؟ بهتر است بدانید کسی نمی تواند از روی میل شخصی، سر اگزوز و منبع اگزوز خودرویش را عوض کند تا اگزوز اسپرت داشته باشد، چرا که این کار، کاری غیر استاندارد و خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی است.

با استفاده از این محصول Woofer مصرف سوخت را کاهش داده و موتور و کاتالیزور را تمیز و احیا نمایید. از این به بعد سعی کنید که صابون های کوچک که دیگر کارایی ندارند را جمع کنید و استفاده ای مفید از آنها داشته باشید.

تیم در زمانی که مشغول به طراحی یک قطعه زیر سیستم یا سیستم بوده و یا در طول تکوین محصول می باشد این رویکرد سیستماتیک به موازات فعالیت های معمول یک مهندس در حین فرآیند برنامه ریزی ساخت یا طراحی بخشی از تحلیل ها و افکاروی را به صورت قاعده مند مکتوب می سازد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *