فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

سیستم سوخترسانی انجین از نوع انژکتوری بوده و قادر است ۲۶ اسب بخار قدرت در ۸۰۰۰ دور و ۲۳ نیوتن متر گشتاور در ۶۵۰۰ دور در دقیقه تولید کند. با توجه به اتفاقی که طی مدت اخیر صورت گرفته است، چه در بخش واردات و چه در بخش داخلی، چیزی حدود ۱۵۰ درصد افزایش قیمت در ۳-۴ ماه گذشته مواجه شده ایم، از کیلویی ۷ تا ۸ هزار تومان به ۲۶ تا ۲۷ هزار تومان رسیده است.

عملکرد آن سریعتر و مبتنی بر الگوریتمهای علمی است؛ ایمنتر است و بیشتر میتوان به آن اطمینان کرد. زونتس ۲۵۰ یک موتور سیکلت در سبک استریت یا نیکد است که میتوان از آن به عنوان محصولی نیمه اسپرت و موجود در بازار کشور یاد کرد.

چند سالی میشود که شرکت «متین خودرو» زونتس ۲۵۰ را به دست مشتریان ایرانی رسانده و ما در وبسایت دیجیاتو قصد داریم تا نگاهی به مشخصات ظاهری و فنی این موتور سیکلت خیابانی ۲۵۰ سی سی بیاندازیم.

نواحی اطراف انجین نیز به سبک موتورسیکلتهای نیکد، فاقد فلاپ بوده و بخشهای فنی تقریبا به طور کامل قابل رویت هستند. 4. نقص فنی در ترموستات. در مجموع میتوان اعلام کرد که احتمالا سبک طراحی بدنه این موتورسیکلت مورد قبول تمامی مشتریان واقع نخواهد شد؛ چرا که برخی آن را بیشتر مناسب افراد کم سن و سال میدانند و ترجیح میدهند تا موتورسیکلتهای با پرستیژ بالاتر را خریداری کنند.

بعد از برآورد نیروی انسانی نتیجه آن به مدیر سازمان مهندسی اعلام تا پیگیری های لازم جهت نیروی انسانی از سازمان اداری صورت گیرد.

طرح رینگها و دیسکهای گلبرگی شکل نیز در نوع خود جلوه مطلوبتری به ظاهر این موتورسیکلت بخشیده است. قطر لاستیکهای جلو و عقب نیز از نوع تیوپلس ۱۷ اینچی است اما لاستیک عقب پهنای بیشتری دارد.

سیستم تعلیق جلو از نوع تلسکوپی دوگانه معکوس بوده و در عقب از کمک فنر تکی استفاده شده است. یکی دیگر از علل خرابی کاتالیست، خرابی سیستم جرقه زنی موتور می باشد، زیرا در این صورت مخلوط هوا و بنزین ناقص می سوزد و گاز های حاصل از احتراق ناقص باعث آسیب دیدن کاتالیست می گردد.

لازم به ذکر است در کنار نمایشگر LCD کیلومترشمار که اطلاعات مورد نیاز راننده را در اختیار وی قرار میدهد، با دکمههای فیزیکی فلاشر، سیستم انژکتور، استارت و تنظیم روشنایی نور پایین و نور بالا مواجه خواهید شد.

ساختار کندویی مبدل باعث می شود مولکوهای گاز در هر لحظه با سطح بزرگتری از کاتالیزور تماس داشته باشند، بنابراین واکنش شیمیایی به شکل سریع تر و موثرتری رخ می دهد. بنابراین ، منیفولد خروجی ، که برای اولین بار گازهای داغ را از آن دریافت می کند ، بسیار عظیم شده است.

نمای ظاهری موتور سیکلت زونتس ۲۵۰ به وضوح از شخصیتهای سری فیلمهای تخیلی تبدیل شوندگان الگوبرداری شده است؛ طوری که وقتی از نزدیک به این محصول مینگرید، احساس میکنید که هر آن امکان دارد این موتورسیکلت تبدیل به یک ربات مسلح شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *