فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

خب در این نوشتار دلیل این کار را شرح دادهایم. مطمئن شوید شخص یا شرکتی که قرار است اگزاست فن تهویه یا سایر تجهیزات را برای شما نصب کند، بهخوبی با روند و روشهای انجام آن کار آشنایی داشته باشد.

کاتالیزور و تفاوت اگزوزهای قهرمانی با اگزوزهای معمولی یکی از ساده … یکی از ساده ترین قطعات که تاثیر زیادی بر عملکرد موتور دارد اگزوز هستش … اگر چه سر و صدای ایجاد شده از بخش انتهایی اتومبیل، یک شاهد محکم بر عیب در منبع اگزوز خودرو محسوب می شود، اما برای اطمینان یافتن از این موضوع لازم است که به زیر خودرو رفته و بخش قرار گیری منبع را بررسی نمایید.

از آنجا که گاز اگزوز در این زمان درجه حرارت بالا و فشار بالا, از آن خواهد شد بسیار پر سر و صدا اگر آن را به طور مستقیم از لوله اگزوز مرخص.

این نوع از صدا خفه کن است اثر حذف نویز خوب در سر و صدای فرکانس بالا ، اما کم فرکانس عملکرد حذف نویز ضعیف است. تاق یا لق لق کردن از مرکز انجین: صدای شاتون که بصورت ممتد در هر بالا و پایین کردن …

توام با تولید صدای غرش شدیدی هستش همچنین میتوان با خارج کردن کاتالیزور از … آب روغن قاطی کردن به این معناست که روغن وارد چرخه آب میشود.

با ماشینی که سطح روغن کمی دارد، رانندگی نکنید. و بر این اساس مناسب برای کاربری هایی با توقف زیاد می باشد.

2. صدا خفه کن مقاومت: این صدا خفه کن به موج صوتی برخی از فرکانس تکثیر در امتداد خط لوله منعکس کننده به جهت منبع صدا در تغییر ناگهانی با استفاده از گسترش ناگهانی (یا انقباض) از بخش خط لوله و یا طرف متصل حفره رزونانس ، بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف از حذف سر و صدا.

عملکرد صدا خفه کن است که به سادگی می گویند که جریان هوا تخلیه شده توسط موتور عبور از لوله متخلخل و پارتیشن هیئت مدیره در صدا خفه کن ، و پس از آن سر و صدا به تدریج ضعیف ، بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف کاهش سر و صدا.

صدا. براي. موتورسیكلته. اي. معمولا استفاده می شود مواد جذب صدا شامل فایبر گلاس ، کم کربن سیم فولاد مش ، احساس ، و غیره. حالا می توانید آن را نصب کنید. ب ـ روزها دو پارچه قرمز رنگي كه سطح هر يك حداقل نيم متر مربع باشد در انتهاي بار آويزان كنند به نحوي كه رانندگان پشت سر بتوانند آن را از فاصله 150 متري ببينند.

سیستم اگزوز به پیشرانه متصل است و ارتعاشات ناشی از کارکرد پیشرانه را دریافت میکند. البته نقاط قوت ظاهر آن در رینگ های زیبایش خلاصه نمی شود زیرا اگزوز و کاور آن … شیار راهنمای مثلث معکوس و بسیاری از سوراخ های کوچک در هسته سیلندر وجود دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *