فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

بطور مثال در مورد واشر گلویی اگزوز می توان به کیفیت پایین ساخت آن، بستن نامناسب این قطعه در محل خود، فشار مضاعف به موتور که باعث بالا رفتن گرمای بیش از حد آن شود، استفاده از سر اگزوز های تزئینی غیر استاندارد، گرفتگی خروجی دود در محل هایی مثل انباره اگزوز یا کاتالیزور ، خرابی در اتصالات سیستم اگزوز و غیره باعث داغ شدن و در نتیجه سوختن این قطعه می شود.

آیا از سیستم تهویه مطبوع است؟ شاید بهترین و سادهترین راه برای آن که بفهمید چرا این چراغ روشن شده است، این است که دیاگ بزنید. شاید هم صدا از خودرو دیگری باشد؟

ایجاد یک کفپوش مستحکم و ترجیحا با لایه ضخیمتر که بتواند صدا را در قسمت زیرین خودرو تا حد زیادی کاهش دهد و از ورود آن به قسمت کابین جلوگیری کند. البته اگر این چراغها خاموش نشدند باید بدانید نشانه خوبی نیست و بسته به این که کدام چراغ روشن مانده باشد، باید به فکر برطرف کردن ایراد آن قسمت باشید.

اگر خودرو لرزش داشته باشد، نشانه وجود مشکلی جدی در موتور است. در این مقاله به چند نشانه از خرابی موتور اشاره خواهد شد که تقریباً به اقدام فوری نیاز دارند ولی لازم نیست بترسید و دستپاچه بشوید. با هر صدایی که به گوش میرسد، با هر بویی که به مشام میرسد و با هر چراغی که روی داشبورد روشن میشود، حس ناخوشایندی هم به همراه آن میرسد و به فکر هزینههای تعمیر و بر طرف نمودن عیب و ایرادها میافتید.

وقتی خودروتان را روشن میکنید، ممکن است همه یا تعدادی از چراغهای روی داشبورد روشن بشوند که جای نگرانی نیست، کامپیوتر خودرو مشغول چک کردن همه سیستمها است، یک به یک، و پس از این که چک کردن هر قسمت به اتمام رسید، چراغ مربوط به آن خاموش میشود و خودرو شما آماده حرکت است.

اگر قسمتی از خودرو کار خودش را درست انجام ندهد، کامپیوتر خودرو چراغ مربوط به آن قسمت را روشن میکند تا به شما اطلاع بدهد. حتی اگر درب باک را درست نبسته باشید یا پیستونها درست کار نکنند نیز ممکن است این چراغ روشن شود.

بهتر است بدانید این چراغها به سنسورهایی متصل هستند که بر عملکرد همه قسمتهای خودرو نظارت میکنند. چراغهایی که باید بیشتر به آنها توجه بکنید، عبارتند از: چراغ روغن، چراغ فشار روغن و چراغ چک موتور. گاهی مواقع این صدا در لحظه چرخش فرمان بلند شده و فرمان نیز به کندی عمل میکند و یا نیاز به گاز دادن زیادتر به موتور است تا فشار بیشتری درون پمپ ایجاد شود.

این دوچرخه موتوردار فقط به درد جا به جایی های شهری می خورد و بس. این نوع از کاتالیزورها به طور عمده در موتور های دیزل برای کاهش آلاینده های منوکسیدکربن و هیدروکربن های نسوخته به کار می روند. سولفور و مرکاپتان یکی دیگر از سم های خطرناک و مخرب موجود بر روی کاتالیست ها هستند.

شاید شمعها خوب کار نمیکنند، لولههای بنزین گرفتهاند، فیلتر بنزین کثیف شده است و چندین و چند علت دیگر. در این میان، شاید چراغ چک موتور از همه چراغها مهمتر باشد چون روشن شدن آن میتواند معانی زیادی داشته باشد.

دستگاه دیاگ با کامپیوتر خودرو اتصال برقرار میکند و تشخیص میدهد چراغ چک دقیقاً به چه علت روشن شده است. وقتی درون حال دیدن این موتورسیکلت هستید کیفیت ساخت کلیـه قطعات آن با چشم نظر شما را بر آورده مـیسازد و مـیتوانید تشخیص دهید کیفیت ساخت قطعات خوب بوده و با توجه بـه قیمت آن ارزش خرید را دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *