فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

دود سياه به علت كار كردن ديزل در مناطقي با ارتفاع زياد از سطح دريا : در اين مناطق فشار هوا كم و در نتيجه هواي ورودي به موتور كمتر خواهد شد (افت راندمان حجمي) و نسبت هوا به سوخت تغيير خواهد كرد لذا براي رفع این دود سیاه بايد پمپ انژكتور دستگاه مجددا مناسب با اقليم منطقه انتخاب گردد.

دستگاه کلاچ به وسیله پدال کلاچ که زیر پای چپ راننده قرار گرفته بکار میافتد. صفحه کلاچ مورد مصرفی بعدیست که باز هم تحت تاثیر نوع رانندگی، بین 40 تا 80 هزار کیلومتر مفید عمر می کند. در ایران بصورت عامیانه به دیسک کلاچ صفحه کلاچ میگویند و قطعهای که کاور کلاچ نام دارد را دیسک مینامند.

در برخی خودروها، به ویژه خودروهای لوکس که عملکرد آرام و ساکت در آنها اهمیت زیادی دارد، بخش دیگری به سیستم اگزوز اضافه شده است که شبیه منبع اگزوز میباشد، اما تشدیدکننده نام دارد.

به طور خلاصهطرز کار این سیستم بدین صورت بود که با انجام واکنش های شیمیایی گازهای سمی را به دی اکسید کربن وبخارآب تبدیل می کرد .نصب مبدل کاتالیتیکی از همین سال در سراسر آمریکا اجباری گردید و در اروپا نیز از سال1993 مورد بهره برداری قرار گرفت .

سواری کی وی 150 سی سی بسیار خوب و نرم است و سیستم کمک و فنر آن همراه به زین نرم باعث شده در موتور سواری طولانی بدن شما خسته نشود. جمعبندی جیتی موتور: کی وی 150 سی سی را در یک کلام میتوان موتور خانواده نامید.

نگهداری از کی وی اصلیترین دلیل اصلی برای نخریدن آن است، گران بودن قطعات و کم بودن قطعات و همچنین استهلاک بالا باعث شده بسیاری از افراد آن را برای کسانی که مشاغلی مانند موتور مناسب پیک موتوری دارند پیشنهاد نکنند.

صدای خروجی از اگزوز کی وی نرم و کم است. موتورسیکلتی که دارای قدرت بالا، سواری نرم است و موتور سواری با آن در این رنج قیمت لذت بخش است.

موتور ۶.۲ لیتری V8 کوروت که تنفس طبیعی است، ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۶۳۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند.

قدرت این موتور ایده آل است در این قیمت و شما با آن براحتی میتوانید سه ترک هم موتور سواری کنید.(البته این کار رو انجام ندهید) نهایت سرعت این موتور اما زیاد نیست و احتمالاً شما را راضی نمیکند، شتاب آن هم در حد متوسط است.

به احتمال زیاد بنزینی که تخلیه میشود سبب میگردد که بنزین داخل مخزن به هم بخورد و آنچه از آشغال و آلودگی که معمولاً تهنشین میشود، بالا بیاید و قسمتی از آن نصیب اتومبیل شما شود. این موتور در چهار رنگ آبی، سفید، قرمز و مشکی توسط نیکران موتور عرضه میشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *