فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

کابین و تجهیزات داخلی دست ساز، چرم قهوه ای سوخته، رول بار آلومینویمی براق در کنار الیاف کربن به رنگ مات، همگی نشان از موستانگی کلاسیک دارد. طرحی که به گفته فورد، پرتابی به دوران ۱۹۳۰ و خودروهای کلاسیک است.

باورکردنی نیست؛ اما هوایرا در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و اکنون پاگانی جشنی به مناسبت ۱۰ سالگی این ابرخودرو گرفته است. در این ابرخودرو شاهد بهبود اسپلیتر جلو بهعنوان بخشی از کیت آیرودینامیک هستیم؛ اما مهمترین تغییر، مرتبط به طراحی مجدد بال عقب و استفاده از بالهای با لبههایی مرکزی و یکپارچه است.خودروی یادشده در مقایسه با هوایرا BC معمولی، دارای ورودیهای متفاوت هوا، سیستم تعلیق جدید و در نهایت، آسایش و آرامش بیشتری است.

کلاچ به جعبه دنده اجازه می دهد تا از موتور جدا شود تا بدون نیاز به توقف موتور ، خودرو به حالت سکون درآید.

همچنین پاگانی حالت رانندگی نرم جدیدی توسعه داده که جزئیات زیادی در رابطه با سیستم مذکور فاش نشده است؛ اما میتوان حدس زد که باعث نرمی و شبیهتر شدن پاچتو تمپستا به یک سوپراسپرت V12 خواهد شد.

در ابتکار مرسدس برای سال 2016 به جای یک لوله اگزوز از 2 اگزوز استفاده شده است تا هم بازده موتورها افزایش پیدا کند و هم صدای بهتری از موتور 1600 سیسی آن شنیده شود.

به خصوص آنکه برای نمونه های جدید چارجر، گیربکس پنج سرعته قدیمی با نمونه هشت سرعته کاملاً جدیدی جایگزین شده است که مسلماً عملکرد بهتری را چه در زمینه شتاب و چه در مسائل اقتصادی و مصرف سوخت برای این خودرو به ارمغان می آورد.

همچنین پاگانی قطعات و اجزاء کلیدی و مخصوص پیست هوایرا R را نمایش خواهد داد. فورد همواره با دستانی پر از انجمن بازار تجهیزات تخصصی (SEMA) در لاس وگاس استقبال کرده و در نمایش امسال هم اتفاقات جذابی در انتظار این نمایشگاه است.

طراحان MAD همانند اسم خود موستانگ را خشمگین تر از قبل کرده اند. موستانگ گروه طراحی اسپیدکور، امتیازات فراوانی دارد. اگر شما هم طرفدار موستانگ های وحشی فورد هستید با ما همراه شوید. فضای سرنشینان جلو بسیار زیاد و راحت ولی صندلی های عقبش اصلا راحت نبود.گفته میشد یکی از مقاوم ترین خودروها در برابر فشار باد در زمان خودش بوده است.

زیراگازهای اگزوز را مجبور به خروج از هرگونه نشتی می کند. اگر دلیل نشتی اگزوز، یک زنگ زدگی عمیق بود، شاید لازم باشد تمام قسمت های اگزوز تعویض شوند. همچنین کاتالیزور، اکسیت ازت که مادهای سمی است را به گاز ازت که یک گاز بیخطر محسوب میشود، تبدیل میکند.

اتصال قابل انعطاف (بر روی پیچ) آداپتور و بانک ها اجازه می دهد، در صورت لزوم، آداپتور عقب را حذف کنید و فلوت را برای تمیز کردن Nagar حذف کنید. علاوه بر آن، تغییرات جالبی در محیط داخلی نسخهی پاچتو تمپستا رُخ داده؛ اما متأسفانه تصاویر کابین این ابرخودروی زیبا در زمان نگارش این متن منتشر نشده است.هوایرا پاچتو تمپستا در گردهمایی موتوراسپرت The Quail و در پیست لاگونا سکا بهعنوان یکی از ۴۰ رودستر هوایرا BC با ۶ خروجی اگزوز حاضر خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *