فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

دهانه پلاتین اگر فاصله اش تنظیم نباشد این مشکل را ایجاد خواهد کرد در نتیجه میتوان از فیلر اندازه استفاده کرد و آن را تنظیم کرد.

اگر میزان سوختگی کم باشد میتوان آن را تمیز کرد و اگر میزان سوختگی بالا باشد باید تعویض گردد. اگر با خروج آب از اگزوز موتور سیکلت شروع به ریپ زدن کند باید واشر سرسیلندر نیز تعویض گردد.

اگر این اتفاق به مدت طولانی ادامه یابد، این رسوبات کربن مبدل کاتالیزور را مهار می کنند تا نتواند کار خود را به درستی انجام دهد. البته اگر امکان این وجود داشت وجود داشته باشد که بتوان آن را تمیز کرد.

در صورتی که ترموستات کاملا خراب شود موتور اتومبیل بسرعت جوش می آورد ، البته گاهی نیز ترموستات کاملا باز می ماند که در این صورت دمای موتور همیشه پایین است و در زمستان بخاری اتومبیل عملکرد مناسبی ندارد ، اما گاهی ترموستات در حالت نیمه باز میماند و مانع چرخش کامل و سریع آب میشود که در این صورت موتور اتومبیل هنگام فشار و شرایط سخت مانند سربالایی و ترافیک داغ میکند .

همانطور که قبلا گفتیم اکثر مایعات خودرو سمی، خورنده و اشتعال زا هستند، اما بنزین در بین آنها بدترین است.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است موتور سیکلت ریپ بزند یعنی دچار لرزش غیرطبیعی و روشن و خاموش شود میتواند به دلیل نرسیدن بنزین به موتور باشد.

چوب لباسی شکسته می تواند به سیستم اجازه دهیم که در معرض آسیب ضربه قرار گیرد و بیش از حد حرکت کند و با سایر قطعات شاسی تماس بگیرد و موجب نویز و ارتعاش شود. سرعت موتورسیکلت را بالا برود و متوجه شوید که لرزش های غیر طبیعی دارد به اصطلاح ریپ میزند ممکن است دلیل آن این باشد که پلاتین موتور سیکلت سوخته است.

در نتیجه باید آن را بررسی کرده و در صورت بالا بودن آن را به حالت استاندارد خود برگردانید. اگر وایر ها در جای خود محکم قرار نگرفته باشند و همینطور سر آنها کثیف شده باشد باعث ریپ زدن موتور سیکلت خواهد شد.

در این صورت باید موتور موتور سیکلت را باز نموده و اگر محفظهی احتراق جرم گرفته باشند آنها را پاک کرده و در جای خود قرار دهید. اگر دمای موتور سیکلت بالا برود و موتور آن داغ کند در این صورت با ریپ زدن مواجه خواهید شد.

خنک کننده ممکن است مشکل داشته باشد و هوای آزاد به موتور نمیرسد و دمای آن بالا رود. ۸-برای ایجاد صدای کمتر یا بیشتر میتوانید کارت را با توجه به زاِئده کنار آن تنظیم نمائید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *