فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

ارتفاع سیستم تعلیق به لطف بهکارگیری مجموعهای جدید از فنرهای H&R کاهش یافته و به همین خاطر X۶ M تیونینگشده ۳۰ میلیمتر به زمین نزدیکتر است. این دوچرخه در تست های خود توانسته است به سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت نیز برسد و البته همانطور که به نظر می رسد نا امن ترین لحظات دنیا را می توان بر روی این دوچرخه تجربه کرد.

شرکت متین خودرو در راستای رسیدن به اهداف والا و بلند خود و با در نظر گرفتن شرایط بد آلایندگیها در محیط شهرهای بزرگ و کلان شهرها از ابتدای سال 90 با جدیت و پشتکار فعالیت خود را برای تولید و توزیع دوچرخه های برقی و شارژی استاندارد و مطابق با نیاز مشتریان و هماهنگ با بافت فرهنگی کشور آغاز نموده و به نتایج مثبت و قابل ذکری دست یافته است ،با محقق شدن این امر کمک شایان ذکر و قدمی قابل توجه درکاهش آلایندگیهای هوا و آلودگی صوتی برداشته خواهد شد .

این امر با تصویر عجیب و غریب شرکت همخوانی دارد و آنها هر چیزی به خریداران میفروشند، تقریبا تضمین شده است که بسیار باکیفیت و عالی ساخته شود و با پیشنهادات فعلی موجود در بازار تفاوت داشته باشد.از سوی دیگر، دوچرخههای کوچک را میتوان با قیمت بسیار پایین فروخت و این کار تحت برند کاگیوا چیزی از اعتبار و حیثیت شرکت اموی کم نمیکند.

در مارس 1989 ، 190 E 2.5-16 Evolution برای اولین بار در بازار ارائه شد نمایشگاه خودرو ژنو. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه موتور سیکلت ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم.

ماده 16 ـ شخصي كه وسيله نقليه در اختيار و تصرف او است (اعم از اينكه مالك باشد يا نباشد) موظف است در صورتيكه وسيله نقليه مورد تصرف غير مجاز واقع شود و همچنين پس از رفع تصرف غير مجاز حداكثر ظرف 48 ساعت مراتب را بمقامات انتظامي محل اعلام دارد.

ماده 10 ـ هر گاه كارت مشخصات يا پلاك اتومبيل مفقود يا ضايع گردد مالك وسيله نقليه موظف است ضمن اعلام مراتب بمقامات صلاحيتدار حداكثر ظرف 48 ساعت شخصاً يا وسيله نمايندة خود جهت اخذالمثناي كارت يا پلاك جديد بشهرباني مراجعه نمايد.

شهرباني پس از وصول در خواست خريدار فتوكپي يا رونوشت مصدق سند انتقال، كارت مشخصات جديدي بنام او صادر و بوي تسليم خواهد نمود.

ماده 14 ـ مالك وسيله نقليه در صورتيكه بخواهد موتور يا هر يك از قطعات اصلي يا رنگ آنرا تغيير دهد موظف است قبلاً مدارك مربوط را بشهرباني جهت كسب اجازه تسليم نمايد تا پس از تغيير آنها كارت مشخصات جديد صادر گردد.

ماده 21ـ هر كس بخواهد با هر نوع وسيله نقليه موتوري زميني رانندگي كند بايد داراي گواهينامه رانندگي مربوط به آن نوع وسيله نقليه باشد. ماده 12 ـ هرسازنده يا فروشنده وسيله نقليه موظف است دفتري براي ثبت سابقه استفاده از شمارههاي ويژه وتعيين اينكه در چه مدت وچه تاريخي شماره ويژه برروي چه وسيله اي نصب وبوسيله چه كساني از آن استفاده شده داشته باشد.

ماده 20 ـ كليه دارندگان وسائل نقليه موظفند ظرف دوماه ازتاريخ تصويب اين آئين نامه نشاني دقيق خودومشخصات كامل وسيله نقليه خويش را بشهرباني محل شماره گذاري اعلام دارند. بكار پردازد مگراينكه موافقت شهرباني هاي مربوط با تغيير محل كارجلب شده باشد والاازكار كردن آن جلوگيري خواهدشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *