فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

با افزودن این قطعه به هر کفشی، میتوانید آن را به یک کفش ممخصوص دوچرخه سواری تبدیل کنید. شما به راحتی میتوانید با اضافه کردن لوازم زیر به دوچرخه خود آن را به وسیله ای زیبا و کارآمد تبدیل کنید.

اما طرفداران این ورزش مهیج و مفرح بر این باورند که علاوه بر یک دوچرخه خوب، تجهیزات دیگری نیز مورد نیاز است تا بتوان از یک دوچرخه سواری ایمن و دلپذیر لذت برد. قضیه از اونجایی شروع شد که موقع شتاب گرفتن منیفولد دود که اولین کاتالیزور هم در اون قرار گرفته موقع شتاب گرفتن لرزش داشت و عایق حرارتی روی اون ول کرده بود و صدای قچ قچ میداد.انگار بند باشه.ولی من موقع خرید پیش مکانیک بردم متوجه نشد و بعد اگزوزسازی با کج کردن عایق ، صدا رو قطع کرد.اما بعد از چند وقت با شتاب گرفتن صدای مقطعی مثل تسمه دینام میومد و کم کم دائمی شد.نمایندگی اول گفت مشکل تسمه دینام یا پولی اون هست.اما بعد کاشف به عمل اومد که مشکل مربوط به کاتالیزورهاست و هر دوی اونها رو تخلیه کرد.اما بعد از اون تو جاده با پایین زدن شیشه بوی دود و خامسوزی کلافه میکرد.طوری که لباس بوی دود میگرفت.بردم پیش اگزوز ساز اول که خیلی توضیحات دقیقی داد و گفت برداشتن کاتالیزور غیر از اینکه باعث تبدیل گازهای سمی به غیر سمی و سوختن بنزین نسوخته میشه سبب کارکرد صحیح سنسور اکسیژن میشه و با برداشتن اون کلا تنظیم سوخت خودرو به هم میریزه و حتی ممکنه خود سنسور هم بعد مدتی خراب بشه.بنده خدا فعلا کاتالیزور هم نداشت و من رفتم یه جا دیگه و نفر دوم گفت کاتالیزور پشت موتور رو نمیخواد بزاری و فقط کاتالیزور پایین رو بزار.هم بوی خامسوزی رفع میشه و هم چراغ چکت خاموش میشه.برای کاتالیزرو بالا هم اگه خواستی داخل منیفولد تو کارگاه کاتالیز میزاریم که با نصبش 400 درمیاد.کاتالیزور پایین رو هم برام 360 فاکتور کرد که با 40 تومان اجرت نصب 400 دراومد.ولی کاتالیزور بالا رو نزاشتم.بعد بردم ماشین رو یه مهندس تا دیاگ بزنه و چراغ چک رو خاموش کنه.اما گفت مشکل کاتالیزور تو لیفان خیلی شایع هست و چراغ چک دوباره روشن میشه مگه به جای کاتالیزور بالا هم توری نصب بشه.دو روز بعد دقیقا همین اتفاق افتاد و چک روشن شد.

اون اگزوزه رو من زمانی که سه چرخه سوار می شدم می بستم به گلگیر خیلی از چیز ها قدیمی بود مثل اون زمانی که دستمال رو میزاشت زیر صندلی اما به هر حال بعضی چیزاش کاربردی جالب و جدید بود.

اون اسپریه برای چی بود؟ مگر اینکه کسی برای تجدید خاطرات یا کلکسیون این خودرو را در پارکینگ منزلش نگهداری کند. تبدیل همزمان آلاینده­ ها از طریق واکنش­ های اکسایش و کاهش نیز در نسبت استوکیومتری از مواد کاهنده و اکسنده حاصل می شود.

بعضی خودروسازها نیز از فناوریهای دیگری تا سطح یورو ۵ استفاده می کنند که بتوانند بدون به کارگیری DPF به میزان مجاز آلایندگی ذرات معلق برسند، ولی به طور مشخص از استانداردهای یورو ۶ به بالا چارهای به جز استفاده از DPF نداریم.

Dodge Tomahawkیک موتور سیکلت مدل مفهومی جاده ای است که شرکت داج در سال ۲۰۰۳ با تولید آن مایه ترس برای خودروها و موتور سیکلت های مافوق سرعت شد . این کلاه های ایمنی از جنس پلی استرین بسیار سبک هستند و در هنگام حرکت از سر محافظت میکنند؛ گفتنی است این کلاه ها در رنگ های روشن و زیبا متناسب با هر سلیقه ای در اختیار خریداران قرار میگیرد.

این راننده می دهد فرصت را به احساس جاده در هنگام رانندگی بر روی “کاوازاکی نینجا 250”. صاحبان بررسی اعلام می شود که دستگاه کنترل بسیار خوب است. علاوه بر این ، به دلیل مواد جذب صدا است آسان به توسط گاز خروجی با درجه حرارت بالا تخلیه شده از موتور ذوب می شود ، عمر خدمات کوتاه است ، و آن را آسان می شود توسط رسوبات کربن مسدود شده است ، لجن روغن و غیره برای کاهش و یا از دست دادن اثر میرایی صدا ، بنابراین موتور سیکلت به ندرت با استفاده از یک صدا خفه کن مقاومت تک.

آنلاین اسپرت مطالب سامانه ورزش چگونه دوچرخه خود را تبدیل دوچرخه به موتور در یک چشم بهم زدن فردانما آنلاین اسپرت مطالب سامانه ورزش چگونه دوچرخه خود را چراغ دوچرخه HueRay شارژی در روکش دسته دوچرخه چگونه با دوچرخه ثابت چربی های شکم را آب کنیم تمیزماشین چگونه ماشین مان را براقتمیز کنیم هزینه اسپرتاتومبیلannaz چگونه طوقه دوچرخه خود را پره کشی کنیم چگونه همه را مجذوب خود کنیم namnak چگونه فایل دانلود کنیم beytoote چگونه دوچرخه خود را برقی کنیم اسگو – چگونه دوچرخه خود را اسپرت کنیم.

خیلی زشته بخدا این همه دکتر مهندس ریخته تو مملکت با ترفندتون درست کردن تر تر برای دوچرخه با یک و نیم لیتری…

امروزه کارشناسان محیط زیست مردم را به استفاده از دوچرخه به جای وسایل نقلیه شخصی ترغیب میکنند. با خرید این کلاه، نه تنها از سر خود محافظت میکنید، بلکه با سفارش طرح دلخواه برای آن میتوانید از دوچرخه سواری خود بیشتر لذت ببرید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *