عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

مثلا بابت هر کیسه ۴۰ کیلویی برنج از صاحب بار ۲۰ هزار تومن میگیره و ۱۵ هزار تومن به صاحب لنج میده و باقیش مال خودشه. خبر داریم که یک وقتایی از بالا دستور میاد که مثلا امروز، اصلا جاده رو نبندن.

حق و حساب سرتیم رو شوتیها میدن. جاده آزاد، یعنی باید پا بذاری رو گاز که اگه سریع برسی، دل داشته باشی یک دور دیگه بار ببری.

اگه اسکورتی میگه جاده آزاد، معلوم نمیکنه آزاد تا کی؟ این فولادها که حداقل 60 درصد ساختار بدنه وسایل نقلیه امروزی را تشکیل می دهند، از حداقل مقاومت کششی 500 تا 800 مگاپاسکال برخوردارند.

تا نیم ساعت؟ تا فردا صبح؟ سرتیم، باید با «دلال» هماهنگ کند که برای رساندن بار لنجی که ساعت ۳ بعدازظهر، از اسکله دلوار نوبت تخلیه گرفته، چند «شوتی» لازم است.

«باید حواسمون به ساعت خلوتی جاده باشه. یکدفعه رادار گفت عراق میخواهد مَساَتَک (mass attack) کند و میخواهیم به تهران خبر بدهیم که وضعیت را قرمز اعلام کنند. آخر سال ۹۱، قرارداد اول سال ۹۱ را جلوی دستش گذاشتند که امضا کند.

سیستم کنترل بدون کلید نسل دوم در این محصول از یک فناوری رمزگذاری پیشرفته و با عملکرد امنیتی بسیار کارآمد استفاده می کند و کلید القائی آن در طراحی جدیدش کوچکتر و ظریفتر است (کلید را می توان در یک مچبند نظیر می اسمارت بند ۳ (Mi Smart Band 3) یا مچبندهایی در همین حد و اندازه جا داد).

سراتوی سایپا در بخش امکانات با نسخه وارداتی بسیار متمایز است. در هفته دفاع مقدس امسال، پروندهای را برای ادای دین به اینخلبان باز کردیم که تاکنون، چهارقسمت از آن منتشر شده است. هنگام انتخاب فن برای استفاده با هیت سینک ، فشار استاتیک از جریان هوا در CFM مهمتر است.

100 ـ وسيله نقليه امدادي: وسيله ويژه خدمات انتظامي، ترافيكي، پزشكي، آتشنشاني و امداد اضطراري آب، برق و گاز كه به وسيله راهنمايي و رانندگي تعيين و با علايم ويژه مشخص ميشود.

خصوصا زماني كه به ماشين فشار مياريد صداي توليد شده با بيشتر ماشين هاي داخلي قابل مقايسه نيست و خيلي كمتره. در داخل منبع اگزوز، با مجموعه لوله هایی سوراخ دار روبرو خواهیم شد که به دقت همانند آلات موسیقی تنظیم میشوند.

هدف از این کار برخورد با خودروهایی که سیستم اگزوزشان دستکاری شده یا به دلیل اشکال در موتور یا سیستم اگزوز صدای آزاردهنده تولید می کنند، عنوان شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *