عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

دامنه موتورسیکلت برقی به ترکیبی از نوع موتور و نوع باتری آن، سبک رانندگی و وزن بستگی دارد. این خودرو همچنین به صورت استاندارد به امکاناتی همچون سیستم تعلیق اسپرت AMG، سیستم انتخاب حالت های رانندگی مختلف با نام AMG Dynamic Select، دیفرانسیل لغزش محدود و صندلی های اسپرت AMG مجهز شده است.

آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن این کمک را به شما می کند تا بتوانید این سیستم را بهتر بشناسید و همچنین در صورتی که این سیستم به درستی کار نکرد آن را تعمیر کنید.

یکی از امکانات جالبی که در AMG GTS وجود دارد سیستمی به نام Airpanel است که یک سیستم کمکی آیرودینامیک بوده و می تواند به صورت خودکار جلوپنجره را باز یا بسته کند.

این است که طراحی از خودروی مسابقهای AMG GT3 به صورت مستقیم الهام گرفته شده است. فیبر کربن. زیبا ، سبک و سرد به نظر می رسد. قبل از ورود به کابین GT86، ابتدا از طرح زیبای تویوتا و مخصوصاً بال زیبا و بزرگی که در عقب خودرو نصب شده بود لذت بردم و با قرار گیری پشت فرمان GT86 کاملاً متوجه شدم که داستان این خودرو کاملاً متفاوت است.

یکی دیگر از شباهت های دیگر با این خودروی مسابقه ای شامل ورودی هوای بزرگ در جلو و کاپوت جدید فیبر کربنی با دو دریچه خروجی هوای بزرگ است که از سطوح کربن سیاه رنگ ساخته شده اند.درباره روغن موتور بنز این مدل هم باید گفت که بهتر آن است.

یک س reasonableال منطقی ایجاد می شود “چگونه دود سیاه را از لوله اگزوز حذف کنیم؟”. سیستم اگزوز به پیشرانه متصل است و ارتعاشات ناشی از کارکرد پیشرانه را دریافت میکند. با استفاده از یک اسپری درزگیر، اتصالات لوله را درزگیری کنید تا احتمال نشت از اگزوز کاهش یابد.

شما مي توانيد جابجايي را با بزرگتر کردن سيلندر افزايش دهيد.امکان دارد شما هنگامي كه سعي کنيد جابجايي(حجم) را افزايش دهيد به هزينه هاي خريد يک موتور جديد با کارايي بالا و سوار کردن آن بر ماشينتان فکر کنيد ، شايد اين آسانتر و راحتر باشد.

البته شباهتهای دیگری بیشتری با این خودرو جود دارد. در مورد تغییرات اقلیمی، سال هاست که مهندسین خودرو و کارشناسان محیط زیست انگشت اتهام خود را به سمت مسئله دیگری نشانه گرفته اند.

گتراگ 5 سرعته جعبه دنده دستی منحصر به 16 سوپاپ بود و دارای یک سگ پا تغییر الگوی ، تغییر جهت پایین و چپ برای اولین بار.

فشار داخل این لوله توسط رگلاتور تنظیم می شود باید همیشه ۲٫۵ تا ۳ بار باشد. به اینجا می رسیم که تولید این سوپراسپرت محبوب و قدرتمند در کارخانه ی مرسدس بنز در زیندلفیگن آلمان انجام می شود. مدل رودستر AMG GT در بین محصولات روباز مرسدس بنز دارای بالاترین قیمت پایه است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *