عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

فنی ساختار باید کامل باشد، از واحد کار و مصالح بستگی دارد هر دو سرعت و قدرت مانور. در زانتیا این کار توسط دو دیود نوری به کار رفته مشخص می شود .

4- سنسور اکسیژن : این سنسور تشکیل شده از یک بدنه لوله ای سرامیکی پوشیده شده از لایه اکسید سیلیکونیوم (Zr) که مانند دو الکترود یک باتری کوچک عمل می کند . پس از یک مسافت پیموده شده، پویایی روروک مخصوص بچه ها کاهش می یابد و صاحبان آنها شروع به دنبال دلایل این امر می کنند، پیدا کردن آنها را در یک تغییر کامل از یک صداقت معمولی یا جایگزینی آن پیدا کنید.

و آیا آنها به صورت جفت یا مجرد می آیند؟ بر عکس در لایه داخلی اکسیژن هوا به صورت فراوان وجود دارد . اتم های اکسیژن در کنار لایه داخلی یونیزه شده و شارژ مثبت زیادتری را ایجاد می کند .

سر و صدای زیادی در اثر ارتعاشات مکانیکی قوی در خروجی گاز خروجی ایجاد می شود. ابتدا به سر و صدای باد و جاده که در اتاق ماشین بوجود می آید می پردازیم. و بر عکس در لایه خارجی شارژ منفی تولید می شود این اختلاف شارژ ولتاژی بین (8/0 تا 1 ولت ) در سنسور بوجود می آید در حالت سوخت ضعیف به علت فراوانی اکسیژن در دود شارژ لایه خارجی با لایه داخلی برابر شده لذا عمل الکتروموتیو به صفر می رسد و ارسال ولتاژ قطع می گردد .

لایه خارجی در معرض لوله اگزوز و لایه داخلی در معرض هوای جو قرار دارد . برای محافظت از لایه خارجی آن را با سرامیک متخلخل 100 میکرونی پوشانیده اند و لایه داخلی فقط پوشش فلزی دارد . روی لایه سیلیکونیوم را با فلز پلاتین به ضخامت 10 میکرون پوشانیده اند .

با توجه به اینکه عارضه آلودگی صوتی بر عملکرد و رفتار روحی و جسمی افراد تاثیر دارد، چنانچه در موردی یا موارد خاصی منشا آلودگی مشخص باشد، برای مثال آلودگی صوتی موتورسیکلت همسایه، دزدگیر خودروی پارک شده در کوچه، یا آلودگی صوتی یک کارگاه یا کارخانه و یا تاسیسات مربوط به یک شخص حقیقی یا حقوقی خاص امکان پیگیری و شکایت وجود دارد.

این نمونه بر اساس موتور جونکرس 213 توسعه یافت که یک موتور خطی بود و مانند نسخه قبلی موتور شعاعی نبود.

5- سنسور دور سنج و زاویه سنج SKP و سنسور تعیین پیستور اول CMP : سنسور دور سنج موتور وظیفه دارد دور میل لنگ را در دقیقه به اطلاع سیستم مدیریتی EMS و در عین حال زاویه گردش میل لنگ را به اطلاع ECM می رساند .

از آنجایی که ورزش هایی از قبیل دوچرخه سواری و موتور سواری نیازمند تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز در سطح حرفه ای می باشد، نبود این امکانات تیم های ملی را دچار مشکلات زیادی کرده بود. به علاوه از خرید مدل هایی که صداهای گوش خراش تولید میکنند، اجتناب کنید زیرا مخل آسایش مردم خواهید شد.

سنسور اکسیژن در سیستم انژکتوری مدل 1800 دارای گرمکن نبوده و فقط در مدل 2000 زانتیا دارای گرمکن بوده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *