عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

در اثر مصرف اگزوز خودرو و کاتالیزور خودرو این قطعات پوسیده می شوند. در اثر گذر زمان و مصرف اگزوز خودرو قلاب یا قطعه یا بستی که این لوله را مهار میکند، پوسیده شده و از کار میافتد.

افزایش مصرف سوخت یکی از پیامدهای اصلی تشکیل دود سیاه است که علاوه بر آلودگی زیست محیطی به نوعی پول شما را هم به سرعت دود می کند. به عبارت دیگر یک موتورسیکلت کاربراتوری 250cc هم دقیقا به همین میزان سوخت مصرف میکند.

همچینین هیتر های تولیدی تاوریس صنعت دارای سوپاپ اطمینان میباشد که در صورت بروز هرگونه مشکل جریان گاز به درون هیتر را قطع میکند تا به مشکل به وجود امده توسط اپراتور رسیدگی شود و مجددا راه اندازی شود. با عنایت به توضیحات فوق، در حالی که سیل اطلاعات و جریان ورودی داده ها هر روز شدت می یافت، لازم بود که در کنار هارد دیسک های اکسترنال، مراکز داده استانداردی برای مجموعه های بزرگ به وجود آید که علاوه بر فراهم کردن امکان به اشتراک گذاری اطلاعات، فضای لازم برای فعالیت همه کاربران نیز فراهم شود .

موتورسیکلت برقی کویر، با توجه به قیمت مناسب، هزینه های نگهداری پایین تر نسبت به نمونه های مشابه دارد و می تواند جایگزین مناسبی برای سایر مدل ها باشد. قیمت قدیمی 3,500,000 ریال.

خروجی های برجسته اگزوز در نمای اولیه بسیار جذاب به نظر می رسد و حالت آئرودینامیک آن بسیار گیرا است.

همچنین سوختن واشر سرسیلندر و ترک خوردن سیلندر هم می توانند منجر به چکه کردن آب از اگزوز خودرو باشند. دود سفید نشانه وجود نوعی بخار آب است و در عین حال میتواند نشان دهنده نشت مایع خنک کننده به داخل سیلندر باشد.

بنزن یک ماده سرطانزا است و استنشاق زیاد آن میتواند به سلامت انسان آسیب برساند. ضمن آن که با ترکیب رنگ سبز و سفید، سبز و مشکلی و حتی مشکی کامل نیز در حال حاضر قابل خریداری است. در مقایسه با موتورسیکلت های خیابانی چون سوزوکی GSX و هوندا CB باید گفت با آنکه Z1000 حجم پیشرانه کمتری دارد، اما سواری آن لذت بخش تر بوده و در دراز مدت راننده را به هیچ عنوان خسته نمی کند.

سیستم ترمز هیدرولیک سیستم ترمز اصلی است در حالی که سیستم ترمز مکانیکی بیشتر به عنوان یک سیستم تکمیلی و همچنین در مواقع اضطراری استفاده می شود. در مقاله قطعات مختلف اگزوز به شرح قطعات این قطعه بسیار مهم از جمله کاتالیزور خود رو پرداختیم.

اگزوز یکی از حیاتی ترین قطعات خودرو می باشد که وظیفه ی بسیار مهم خروج گاز های سمی و آلاینده ها را به عهده دارد. البته اگر گذرتان به جاده های ناهموار بیفتد هم ممکن دچار چنین وضعیتی شوید.

هم چنین می توانید برای شناخت کاتالیزور خودرو و تعمیر کاتالیزور خودرو به سایت پرشین کاتالیست مراجعه کنید. در این قوانین وضع شده مقدار آلایندگی مجاز برای هر خودرو تعریف شده است و طبق قانون خودروهایی که این شرایط را نداشته باشند مجاز به پلاک گذاری نمی باشند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *