عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

این وانت زیبا کلا از فایبر گلاس ساخته شده و این به این معنی است که به جز شاسی، این اتومبیل کاملا این خودرو از فایبر گلاس ساخته شده و همین امر باعث شده تا وزن این خودرو تقریبا 500 کیلوگرم شود و نکته جالب توجه اینجاست که این خودرو هم اندازه وزن خودش ظرفیت بار زدن دارد!

با توجه به تغییرات زیادی که در قیمت لوازم یدکی اتومبیل دیده میشود بهتر است برای آگاهی از قیمتهای روز که منصفانه تنظیم شده باشند به یک فروشگاه معتبر و با سابقه درخشان مراجعه کنید.

در نوع دوم درگیری میل سوپاپ به وسیله چرخدنده خود شفت اصلی اویل پمپ را میگرداند و در قسمت آخر شفت یک چاک تعبیه شده که با آخرین قسمت انتهائی میل دلکو درگیر شده و آن را میگرداند. با مطالعه این مطلب تا انتها، علاوه بر آشنایی با مشخصات فنی منابع مستقیم (Straight Exhaust)، مناسبترین جایگزیناش را هم پیدا میکنید.

البته در ایران هم بخصوص در سال های اخیر طراحی و تولید انواع سراگزوز اسپرت و منبع اگزوز به طور ویژه ای مورد توجه شرکت های قطعه سازی قرار گرفته است. با این وجود می توان در جست و جوی نمونه های متفاوت بود که هر کدام در مکان خاصی مورد کاربری قرار می گیرد.

صدا خفه کن اگزوز پرفورمنس بی ام و کربنی یکی از زیباترین و شیک ترین محصولات کمپانی بی ام و می باشد. همچنین ضربات و فشارهای ناشی از برخورد اجسام نیز میتواند به ساختار این قطعات آسیب وارد کند که خوشبختانه کمپانی بزرگ میتسوبیشی با بهرهگیری از ساختارهای جدید در فیلتر کاتالیزور اتومبیلهای جدید خود، این مسئله را حل کرده است.

شما می توانید انواع برندهای داخلی و خارجی را در فروشگاه اینترنتی کینگ اسپرت بررسی، انتخاب و خرید نمایید. اما ممکن است که گوش های پیوستگی به شیشه را جوش ندهید، بلکه از داخل آداپتورهای سوراخ برای 7 میلیمتر استفاده نکنید و به M8 داخلی برسید.

شرکت های بزرگی مانند: مزدا، بی ام دبیلو، جنرال موتورز و … پشت فرمان بنشینید تا در یک رقابت هیجان انگیز دیگر شرکت کنید ، شما تنها نیستید و کلی راننده دیگر در بازی حضور دارند که شما باید آن ها را از سر راه بردارید .

کارن یدک یکی از فروشگاههای با سابقه در این امر است که میتوانید به سایت آن مراجعه کنید و قیمتها را از آنجا ببینید یا اینکه با کارشناسان این شرکت در تماس باشید تا راهنماییهای لازم را به شما بکنند.

که خروجی اگزوز خودروی شما کاملاً خنک باشد. و بوسیله دو عدد مهره موجود، به دهانه خروجی اگزوز خودرو متصل کنید. لازم به ذکر است برای نصب این محصول به هیچگونه برشکاری و تغییر در اگزوز خودرو نیازی نیست.

برای نصب سر اگزوز رعایت نکات ایمنی در اولویت هستند. نصب آن ساده است. یکی از محبوب ترین لوازم اسپرت خودرو در ایران و حتی در جهان سر اگزوز اسپرت (exhaust)است. همان گونه که دیدید علاوه بر وجود فلزات گران بها ، بسیاری از مواد شیمیایی خطرناک در ضایعات کاتالیست یافت می شود؛ وجود این مواد خطرناک و عوامل زیست محیطی و صد البته سود چندصدمیلیونی باعث شده که جمع آوری و بازیافت این ضایعات بیشتر از دیگر ضایعات مورد توجه قرار گیرد و روز به روز بر تعداد افرادی که به سمت ضایعات کاتالیست روی می آورند افزوده شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *