عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

سه فرزند دیگر یعنی ماریو، اتوره و ارنستو نیز طی دهه ۱۸۹۰ میلادی به دنیا آمدند. با این حال آلفیری چند ماه پس از تولد از دنیا رفت و پدر و مادر تصمیم گرفتند تا پسر بعدی خود را که در سال ۱۸۸۷ متولد شد، با این اسم نامگذاری کنند.

تجربه فراوان آلفیری در زمینه تولید خودروها و رانندگی سبب شد تا وی نهایتا تصمیم به ایجاد شرکتی مستقل برای خود و برادرانش بگیرد. بنابراین طی سال ۱۹۱۴ در منطقه ویادپیولی در ناحیه مرکزی شهر بولونیا یک دفتر اجاره کرد که نهایتا این مکان به اولین پایگاه مستقل شرکت آلفیری مازراتی تبدیل شد.

دو برادر دیگرش بیندو و اتوره نیز به شرکت ایزوتا پیوسته بودند. پس از جنگ جهانی اول شرکت مازراتی از ویادپیولی به اطراف شهر بولونیا نقل مکان کرد. در سال ۱۹۰۱ و پس از تعطیلی کارخانه کارچانو، کارلو مازراتی ابتدا به فیات و سپس به ایزوتا فراسکینی رفت و در آنجا به عنوان مکانیک و راننده تست خودروها مشغول به کار شد.

پس از تأیید عدم وجود نشتی ، وسیله نقلیه را خاموش کنید. قطعاتی که از پژو ۲۰۶ به سرقت می رود: در بسیاری از موارد عدم اطلاع کافی از نحوه عملکرد و ایمنی قرار داده شده در این خودرو موجب مبادرت به سرقت از ان می شود.

او همچنین به همراه برادرش اتوره موفق شد کارگاه تولید ترانسفورماتورهای ولتاژ بالا و ولتاژ پایین برای خودرو را تاسیس کند. اگر از اگزوز خودرو دود آبی خارج می شود نشانه روشن و بسیار قطعی این است که موتور در حال سوزاندن روغن بوده و این زمانی روی می دهد که سوپاپ های دود و هوا، رینگ های پیستون و یا توربو شارژر، فرسوده شده و روغن از طریق آن ها به درون محفظه احتراق نشت می کند.

اگر از پیچ و مهره های منیفولد اگزوز استفاده مجدد می کنید (که ما توصیه نمی کنیم) ، یک پیچ ضد فلز تقویت شده فلزی به پیچ و مهره های منیفولد خود بزنید.

یکی از موارد مهم و اثر گذار در احتراق صحیح و درست موتور، ورود و حضور اکسیژن و در واقع هوای سالم به داخل موتور می باشد که به این منظور از فیلتر های هوا استفاده می شود. هوندا از مایع فرمان اختصاصی خود استفاده میکند که به رنگ کهربایی کمرنگ است.

و اگر دارید با دنده دستی کار می کنید به عمو بارنی گوش ندهید هنگامی که داره می گه که صدا را دنبال کنید تا آن را پیدا کنید.در بیشتر موارد صدای نسبتا کمی از خودرو یا عموبارنی می آید که مانند صدای یک تیک تاک کردن خفیف یا کلیک کردن می باشد که ممکن است عادی باشد.

در دستاندازها و ناهمواریهای شهرحتی کوچکترین صدایی از اتاق این خودرو شنیده نمیشد و با وجود ارتفاع کم این خودرو از سطح زمین کمکهای آن کاملا نرم بود و اگر بخواهیم آن را با مگان و سراتو مقایسه کنیم، سیستم تعلیق خودرو با توجه به حس رانندگی از مگان خشکتر و از سراتو نرمتر است.

کلیه برادران مازراتی به کارهای مهندسی و تولید خودرو مشغول شدند؛ البته ماریو نقاش و هنرمند بود و طراحی لوگوی اولیه مثلثی شکل مازراتی توسط او انجام شد. در سال ۱۳۸۹، رکورد تولید ۷۵۵٫۵۵۵ دستگاه خودرو سبک برای نخستینبار در تاریخ خاورمیانه، توسط ایران خودرو انجام شد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *