عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

دوم اینکه ممکنه مشکل پوسیدگی سمت عقب بالای اگزوز داشته باشید و در این صورت با برداشتن پا از روی گاز بوی خام سوزی و همینطور بوی دود میاد تو. اول اینکه ماشینتون ممکنه نشتی داشته باشه. هشدار: در هنگام چک کردن نشتی بنزین سیگار نکشید!

اگر بوی بنزین استشمام میکنید (و همان لحظه بنزین نزدهاید) منبع نشتی را پیدا کرده و سریعا مشکل را رفع کنید.

کلا ef7 يکي عذابهاي الهي است که بايد ديد خريداران چه گناهي مرتکب شده اند که درگير اين اسباب بازي شده اند/مسعود – 23-با سلام خدمت همه مخاطبين سايت محبوب دنده 6 بنده در سال 92 اقدام به خريد يک دستگاه خودرو سمند ال ايکس ef7بنزيني نمودم که تا امروز خدا رو شکر هيچ گونه مشکل موتور و گيربکس نداشته.تنها تعدادي ايراد مونتاژي نظير رگلاژ نبودن در ها داشت که تو سرويس اوليه رفع شد.البته آببندي اصولي و استفاده از مواد مصرفي مرغوب(شمع ,روغن,فيلتر و …)را نبايد فراموش کرد.البته پس از گذشت حدود 15هزار کيلومتر چراغ اير بگ روشن شد که با تعويض قطعه ي خراب در نمايندگي رفع عيب شد در سال 94 هم يک دستگاه دنا خريداري کردم که که اون هم پس از گذشت حدود 6 ماه هيچ گونه ايراد موتور و گيربکس نداشته و تنها چند مورد عيوب ناچيز مانند از کار افتادن ميکرو سوييچ درب راننده داشت که در سرويس اوليه مرتفع گرديد.

برای راحتی مصرف کنندگان ، پس از مدتی ، آنها شروع به تولید میل لنگ یکپارچه کردند که می تواند بر روی موتورهای موتور سیکلت K-175 ، K-175A ، K-175B ، K-175V نصب شود. گرمای این گازها به قدری زیاد است که با حرارت کوره ذوب فلزات برابری می کند.

هنگامی که داخل کابین اکس6 مدل 2020 قرار داشته باشید یک فضای بینظیر پیش روی تان قرار دارد که قطعا محو زیبایی های آن خواهید شد. برای من حالت سوم وجود داشت و من اتفاقی درب رو تعوض کردم درست شد.

این خودرو خوشبختانه در بازار داخلی وجود نداشته و علاقمندان می توانند از امکانات و توانایی های خارق العاده نمونه هایی مانند کوییک سایپا و دنا توربو و …

صدای ساییدن چرخ دنده : کلاچ نیاز به تنظیم دارد و میتواند نشانه یک مشکل جدی در انتقال قدرت خودرو باشد. وقتی شب تا صبح خودرو شما در پارکینگ متوقف است، عمل تقطیر یا به اصطلاح، عرق کردن در محفظه احتراق شکل گرفته است و زمانی که استارت می زنید، بخارات آب از اگزوز خارج می شوند، اما این نوع دود به سرعت و پس از گرم شدن موتور از بین می رود.

موتور روشن در پارکینگ متوجه بوی بسیار بدی از اگزوز می شوید. این خودرو، در طول ۵.۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

بنزین به سرعت آتش گرفته و بخار بنزین می-تواند منفجر شود. اگر بوی بنزین خام میاد سه حالت بیشتر نداریم.

این خیلی نادر هست و از طریق مشاهده لوله های انتقال بنزین که حالت گریسی گرفته (یعنی گل شده باشه) قابل تشخیص هست. و در حالت سوم باز هم پوسیدگی دارید اما بوی دود نمیاد و فقط بوی بنزین خام میاد در این صورت ۱۰ تومن خرج دارید و فقط یه درب باک میخواید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *