عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

اون یکی رله کارش قطع کردن نویز کویل ماشین و همون نویزو بده به کویل اگزوز ( یعنی وقتی کلید فشار میدی نویز کویل ماشینو قطع کنه بده به کویل اگزوز تا شمع داخل اگزوز جرقه بزنه). با توجه به نام دستگاه (مبدل کاتالیزوری) عملکرد آن مشخص است.

تقریبا این سیستم کنترل در تمامی بخش های الکترونیکی دستگاه های مختلف و حتی غیر الکترونیکی وجود دارد و ایسیو ECU خودرو نیز بر همین اساس کار کنترل تمام تجهیزات و بخشهای موتور را انجام می دهد.

و سوم : ممکنه تراکتور در روی زمینهای گل آلود و حتی عمق کم آب به کار گرفته بشه و اگزوز اون باید در سطحی بالاتر و به دور از زمین باشه.

برای ترمزگیری مناسب، به تدریج هر دو ترمز جلو و عقب را به صورت همزمان بگیرید و به تدریج سرعت خود را کم کنید.

تا سیلندر پنوماتیک دو طرفه و یا یک طرفه در هنگام برگشت سرعت بیشتری داشته باشند. یکی دیگر از از دلایل مهم دود سیاه، عدم مخلوط سوخت و هوا با درصد متناسب است که یا مقدار سوخت بیش از حد است و یا هوا به مقدار کافی وجود ندارد.

یکی از مهمترین بخش های لوله اگزوز ماشین، صدا خفه کن می باشد که باعث کاهش صدای آن می شود. هنگامی که فشار در پورت ۱ کاهش می یابد جریان اگزوز از ۲ به ۳ راه پیدا می کند.

برندهای مشهور و معتبری همچون: هوندا، یاماها، موتورسایرس، سوزوکی، کاوازاکی، کی تی ام، هاسکورنا، هارلی دیویدسون، دوکاتی، بی ام و ، چوپا، بنلی ایتالیایی، آپریلیا، ایژ، اورال و مگلی نیز از جمله شرکتهای مطرح تولید و مونتاژ موتورسیکلت هستند. این محصول از سال 2008 تا کنون روی خط تولید قرار دارد.

در صورت مشاهده مواردی نظیر: نوسان دور موتور در حالت دور آرام، روشن نماندن موتور در زمان استارت سرد (خاموش شدن موتور به محض رها نمودن پدال گاز) و خاموششدن موتور در زمان فعال نمودن کولر در حالت دور آرام، امکان خرابی یا کثیفی استپر موتور وجود دارد.

چنین درپوش بارانی برای اتصال لوله اگزوز دودکش ، برای جلوگیری از آوار و باران از لوله اگزوز برای جلوگیری از آسیب هوا استفاده می شود ، در حالی که هنوز هم جریان اگزوز را با حداقل محدودیت امکان پذیر می کند ، همچنین به عنوان فلپر درپوش باران اگزوز ، فلپر اگزوز ، پوشش درپوش باران نامیده می شود یا باران اگزوز.

صدا فقط به عنوان یک عامل در خرید سیستم اگزوز و به عنوان افزایش قدرت است به همین دلیل هر یک از سیستم های ما آزمایش شده است که اگزوز شما سالم باشد . Yunpeng انواع مختلف گیره ها و اندازه ها را برای نیاز شما در نصب ، گیره U ، گیره باند ، گیره اگزوز باند v ، لوله اتصال و غیره فراهم می کند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *