عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

خب چرا اصلا ماشین رفته قیمتش بالا خیلی از قیمت کارخانه زده بالا؟ سلام دوستان من ماشینم تندر ۹۰ مدل ۹۰ چرا کولر میگیرم توجاده امپر اب میاد بالا مشکل از کجاست؟

اگر افزایش دما سبب آسیب رساندن به سرسیلندر شده باشد، باید سری هم به تراشکار بزنید که این مشکل میتواند هزینههای شما را بیشتر کند. سلام امروز احساس کردم قدرت ماشین خیلی کم شده البته اگزوزسور اخ داره وصداش خیلی زیاده پیشنهاد وتجربه شما برای ازبین بردن مشکل چی هست ازچه قسمت هائ شروع کنم تا ایراد برطرف بشه وکم شدن قدرت وتوان ماشین به چه قسمت هایی مربوط میشه .

در اثر کثیفی بیش از حد فیلتر هوا، کم بودن هوا و خام سوختن بنزین در موتور، دود سیاه ایجاد می شود.در مرحله بعد این مشکل می تواند در اثر فرسوده شدن سیستم جرقه زنی و شمع ها و همچنین ریتارد بیش از حد موتور(تنظیم نبودن دلکو به خصوص در موتور های کاربراتوری) اتفاق بیفتد.

که برای حل این مشکل هزینه بر نیاز به تعویض رینگ های پیستون فرسوده دارید. صدا خفه کن را از نظر سوراخ خوردگی بررسی کنید ، آن را با دست بگیرید و به طرفین تکان دهید ، اگر پارتیشن ها یا لوله های سوراخ شده سوخته باشند ، صدا می دهند.

این ذرات ابعاد مختلف دارند و معمولاً دو حد برای سنجش ابعاد آنها در نظر میگیرند؛ ذرات با قطر بزرگتر یا کوچکتر از ۱۰ میکرون و ذرات با قطر کوچکتر از ۵/ ۲میکرون. سلام دوستان کسی از قیمت اواپراتور کولر ال نود خبر داره چنده ؟

سلام.دیسک ترمز چنده حدودا؟ صدای یاطاقان در زمان سرد و گرم بودن موتور بگوش میرسد هر چه موتور گرمتر شود، روغن رقیقتر شده و ضربات وارده را نمیتواند خنثی نماید در نتیجه صدای زدن یاطاقان، زیادتر میشود.

حداقل هر هفته یک مرتبه چرخ یا پروانه اگزاست فن تهویه را با دست بچرخانید. نسخه ای 3 یو1 و یو2 دو نسخه تولید اولیه بود که توان حمل یک غلاف راکت زیر بال را داشت.

من میگم علت سوختن پمپ داخل بنزین بعداز سر خالی باک و گرم شدن مغزی پمپ، علت دومش آبی هست که داخل بنزین هست.

پمپ، بیشتر با خالی بودن باک، خراب و ضعیف میشه. البته ما با نجات زمین و محیط زیست مخالف نیستیم ، اما از سوی دیگر ، شرم آور است که یک متر قبل از خط پایان دور زده شوید. در زير اين صفحه نمايش، مجموعه سوييچ قرار دارد که از يک سوييچ معمولي براي روشن کردن موتور فراتر است.

البته بنده هم قبل از انجامش با چند نفر مکانیک مجرب مشورت کردم .همگی معتقد بودند که کار خطرناکی نیست و جواب میده. شاید شمعها خوب کار نمیکنند، لولههای بنزین گرفتهاند، فیلتر بنزین کثیف شده است و چندین و چند علت دیگر.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *