عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

زمانی که گرما از اگزوز سرد خودرو عبور میکند به دلیل رطوبتی که در هوا وجود دارد و همچنین رطوبتی که وارد اگزوز خودرو شده، عمل میعان (تبدیل گاز به مایع) اتفاق میافتد و باعث خروج آب از اگزوز خودرو میگردد.

این نشتی معمولا درسمت راست جلو (نزدیک محلی که سرنشین مسافر پای خود را استراحت میدهد) یا در وسط کابین اتفاق میافتد.

تغییر ظاهر اتومبیل در این بخش حس رانندگی با یک خودروی اسپرت را به راننده میدهد. که خروجی اگزوز خودروی شما کاملاً خنک باشد. و بوسیله دو عدد مهره موجود، به دهانه خروجی اگزوز خودرو متصل کنید. شرکت های بنام و معروف صنعت خودروسازی، تمرکز زیادی به طراحی و تولید انواع سر اگزوز اختصاص می دهند.

این امر ناشی از افزاینده های روغن و سوخت است و در ناحیه مذکور و روی الکترود بدنه، ساختار خاکستر به مانند زغال نیم سوز می باشد.

در نتیجه تلاش بر این است که با تامین مقداری از منابع فلزات گرانبها از طریق بازیابی با خلوص بالا، بتوان نیاز­های بسیاری از صنایع داخلی تامین و از خروج ارز از کشور جلوگیری گردد تا در نهایت بتوان محصولی با قیمت مناسب­تر به بازار عرضه کرد.

بسیاری از طراحی عالی “کاوازاکی 250 نینجا”، که، با توجه به قیمت آن اشاره کرده اند، دستیابی به موفقیت است. با توجه به تغییرات زیادی که در قیمت لوازم یدکی اتومبیل دیده میشود بهتر است برای آگاهی از قیمتهای روز که منصفانه تنظیم شده باشند به یک فروشگاه معتبر و با سابقه درخشان مراجعه کنید.

با توجه به اهمیت منبع اگزوز در تیونینگ خودروها، برندهای زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند، که شامل بهترین مدل های سایلنسردار، ساده و ریموت دار و از جنس های استیل و فلزی ساخته می شوند که صداهای متنوع اسپرت تولید می کنند.

در این بخش می توانید انواع سر اگزوز و منبع اگزوز پژو پارس را مشاهده نمائید. فن آکسیال آزاد و کانالی را در بخش پیشین مورد بررسی قرار دادیم.

امروز قصد داریم به بررسی انواع دود و دلایل خروج آن از اگزوز بپردازیم. صدا ماشین هنگام جا به جایی به گوشه ها : مربوط به صدا دادن فرمان ماشین و آسیب دیدگی احتمالی ستون فرمان است.

جالبتر آنکه جا پایی هایی که برای سرنشینان بر روی موتور قرار گرفته از نوع تا شونده بوده که هم یک جای پایی راحت برای سرنشین موتور می باشد و هم در صورت زمین خوردن با موتور جلوی آسیب به بدنه موتور را خواهد گرفت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *