عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

ماده 15 ـ راهنمايي و رانندگي پس از تخصيص شماره پلاك به مالك وسيله نقليه و ورود اطلاعات مالك (شماره ملي) و وسيله نقليه به سامانه، كارت مشخصات و شناسنامه مالكيت وسيله نقليه را صادر و بر حسب مورد، به نشاني (كدپستي) مالك ارسال و يا به وي تسليم مينمايد.

مهـــــرداد نوشته شده:در مورد فرمون-رینگ و طبق و خورشیدی رنتال و مزیتشون اطلاعات کامل می خوام. اگر شمع های خودرو معیوب شده یا طول عمر مفید آن ها به هر شکلی به پایان رسیده باشد، احتراق به درستی شکل نگرفته و مقدار قابل توجهی گاز از این احتراق ناقص به اگزوز وارد می شود و صدای آن نیز به گوش خواهد رسید.

کثیف شدن سوزن انژکتور نیز عامل دیگری است که می تواند به ایجاد صدای پت پت در اگزوز خودرو منجر شود. از جمله آن می توان به تولید کننده موتور دیزل ژنراتور، نوع و نحوه کار موتور آن و نهایتا نحوه نگهداری از موتور دیزلی بر روی دیزل ژنراتور اشاره نمود.

اگر فرصتی برای انجام تغییرات در نسخه خاص موتور خود ندارید ، منطقی ترین راه این است که یک قطعه کامل را برای نهایی کردن موتور از شخصی بخرید که قبلاً این آزمایشات را انجام داده است و نتیجه را از قبل می داند.

اگر بخواهید صدای اگزوز خود را بهعنوان یک صدا خفهکن برای ایجاد جریان آزاد در خودرو استفاده کنید، این کار در طولانیمدت بهدلیل تمایل به زنگ زدن و ایجاد حفرههای کوچک در قسمت اگزوز خودرو باعث ایجاد سر و صدا در کابین میشود.

اگر حس میکنید که جریان خروجی این گازها ضعیف است یا حالت موجی ندارد، سلولهای کاتالیست از بین رفتهاند. استاندارد تصادف در این خودرو در ضربه مستقیم با سرعت حداکثر ۵۶ کیلومتر در ساعت، ۴۰ درصد تغییر فریم است. این موارد را با ما در میان بگذاریذ.

در مورد رینگ یا همون طوقه هم اینکه مقاومتش بیشتره و زیباتره، از نظر وزن تقریبا با فابریک یکیه. من از نظر صدا اول اگزوز و خفه کن Skill و بعد ProCircuit که ساخت آمریکاست را برای انواع تریل قبول دارم.

این آخری که میگم نظر شخصیه و ربطی به نظر سایرین نداره. در واقع اختلال در پاشش از انژکتور این صدا را ایجاد می کند.

و به این لحاظ به کارگیری آن روز به روز رو به افزایش می باشد. در اصل از کاتالیزورها که فلزاتی مانند پلاتین هستند برای تبدیل ترکیبات خطرناک به مواد کم خطر استفاده می کند. قدرت کم در موتور موتورسیکلت میتواند به سرعت شمعها را در موتور از بین ببرد.

در مورد اگزوز برای کم صدا تر کردن موتور / به نظرتون از اگزوز روان میشه استفاده کرد؟ زیباترین صدا هم برای CRM اگزوز و خفه کن MugenPoweer داره که ساخت ژاپنه.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *