عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

یه تیکه فلز یا سرامیک به درد نخوره که داره توی اگزوز سنگینی میکنه. یه گروه هم هستن که از بیخ به این نگرانیها بهایی نمیدن و با دلی آرام و نگاهی اندیشمندانه، دستور برداشتن کاتالیزور و یک سره کردن اگزوز رو به مکانیک هاشون میدن.

درود بر دوستان. کاتالیزور با کارکرد بالای 80هزارتا که دیگه کاتالیزور نیست. ندارم. بسیاری از راننده ها با کارکرد بالای 80هزارتا گمون میکنن چون هنوز موتور داره درست کار میکنه پس نیازی به نوسازی کاتالیزور ندارن. خوش بینانه 80هزارتا با بنزین کیفیت بالا کار میکنه نه این بنزینی که ما داریم.

اگزوز یدک فروشگاه لوازم یدکی و قطعات خودرو آماده خدمت رسانی در امر فروش لوازم یدکی خودرو به شما دوستان عزیز است.آشنایی با قطعات و لوازم یدکی خودروآشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست.آشنایی با لوازم ماشین و نحوه نگهداری آن یکی از خدمات سایت اگزوز یدک است آداشتن اطلاعاتی حتی اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد .هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده .

22 نظر 206 0 اگر شد بهترین جنس پلاستیک و مقام ترین جنس پلاستیک برای داخل ماشین بگذارید. هنگام تصمیم گیری برای طراحی مجدد صدا خفه کن ، موارد زیر را در نظر داشته باشید. امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا به راحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید .

اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند . افزایش قیمت خودرو طی چند ماه گذشته موجب جهش قیمت در بازار لوازم یدکی شد و متأسفانه این افزایش قیمت از شرکتهای تامینکننده اصلی قطعات یدکی در خودروسازیها آغاز شد.

1962: تولید Kawasaki B8؛ نخستین موتورسیکلتی که رسما با نام کاواساکی به بازار آمد. از سوی دیگر افزایش نرخ دلار و یورو طی چند ماه اخیر موجب شد تا به گرانی قطعات یدکی در بازار دامن زده شود. و 2 تا نویز و هر کودوم از سیمای نویز ماله دوتا وایره .

زمانی که از کار میفته 2 نشانه داره. مثلا قیمت خودروهای کار (کامیونها) و اتوبوسهای حملونقل درونشهری و برونشهری و قطعات یدکی و مصرفی آن توسط شرکتهای خودروسازی افزایش یافت و در ادامه به قطعات یدکی و مصرفی سایر خودروها گسترش یافت.

یا موتور دیگه میزون کار نمیکنه یا توی آزمون HC(میزان هیدروکربنهایی که از اگزوز بیرون میان) خودشو نشون میده. میل لنگ هر چه لنگ بیشتری داشته باشد موتور دارای شتاب و سرعت وقدرت بالایی است. کمبود و افزایش قیمت قطعات یدکی شرایطی را فراهم کرده که اکنون بسیاری از خودروهای دارای نقص فنی در سطح شهرها و جادهها در حال تردد هستند و مالکان اینگونه خودروها بهدلیل رشد هزینه قطعات و تعمیرات، از تعمیر اینگونه خودروها طفره میروند و مراجعه آنها به تعمیرگاهها سخت شده است.

در این مطالعه، میزان آلاینده های خروجی (مونوکسید کربن، دی اکسید کربن و هیدروکربن های نسوخته) از اگزوز خودروهای پژو206، سمند معمولی و سمند تاکسی در شهر مشهد در فاصله سال های ساخت 1387-1383 مورد بررسی قرار گرفت. کنترل گازهای خروجی خودروها با توجه به نرخ بالای تولید خودرو در ایران و انتشار گازهای سمی توسط آن ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

شنیدن صدا هنگام استفاده از خودرو یکی از این علائم می باشد، بنابراین با داشتن اطلاعات این زمینه، و عیب یابی خودرو از روی صدا، کمک مکانیک خودرو خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *