علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

ترمزهای اگزوز طوری طراحی شده اند تا در هر شرایطی بتوانند کار کنند و وارد عمل شدن آن ها در برخی خودروها نیازی با فرمان راننده نداشته و به صورت خودکار است. منوکسید کربن و گازهای مضر را به آب و کربن دی اکسید به عنوان یک گاز غیر سمی تبدیل می­کند و 90 % از آلودگی خودروها را کاهش می­ دهد.

همانطور كه میدانيد زمانیكه پزشكان میخواهند بيماری را تشخيص دهند، يكی از راههای ساده اما موثر، گرفتن آزمايش خون از بيمار است؛ در خودرو نيز، علاوه بر دستگاهها و تجهيزات پيشترفتهای كه روغن موتور يا آب رادياتور را مورد تحليل قرار میدهند، دود اگزوز نيز به عنوان در دسترسترين سيال مورد آزمايش قرار میگيرد.

باید محفظه سیلندر بدون هیچ گونه هوا اضافی یا سیالات مانند آب و روغن باشد تا احتراق به خوبی انجام شود و دود خروجی از اگزوز معمولی باشد.مشخصات،قیمت و خرید منیفولد اگزوز کوپا لوازم,بدین ترتیب، ترکیب سوخت و هوا (اکسیژن) در سیلندر ها صورت می گیرد.

سيستم اگزوز گازها را از محفظه احتراق موتور به جو حمل مي نمايد و صداي موتور را كم كرده يا از بين مي برد. حسگر های اکسیژن زمانی فعال می شوند که منیفولد گاز های جمع آوری شده را به سایر قسمت های سیستم اگزوز منتقل کند.

منجید قطعه ای لاستیکی مقاوم شکل دار یا نواری است که با قرارگیری در محل اتصال اگزوز به بدنه خودرو ضمن مهار کردن وزن سیستم اگزوز، از انتقال لرزه های سیستم اگزوز به اتاق و لقی بیش از حد آن جلوگیری می کند.

شاید این کار یک مقدار بیشتر زمان برده و هزینه بیشتری داشته باشد، اما به شما قول میدهید که تفاوت صدای بیرون کابین با داخل آن از زمین تا آسمان است.

کابین نباید به گونهای طراحی شود که گرما و حرارت داخل آن بالا برود چون این امر به دستگاه آسیب میرساند. دقیقا مثل زمانی است که شما روبروی یک اسپیکر بایستاد و صدای آن را گوش دهید و زمانی است که پشت اسپیکر یا باند صوتی بایستید.

ممنون از زحمات شبانه روزي شما. دو راه برای انجام این کار پیش روی شما است. در حال حاضر بنلی 180S به تازگی وارد کشور شده و برای اظهار نظر دقیقتر درباره عملکردهای مختلف آن باید صبر کنیم. از آنجایی که بخش زیادی از صدای موتور برق به خاطر همین اگزوز است، وقتی آن را داخل آب قرار میدهید مقدار کمی از صدا تا حدود 3 دسیبل از کاهش مییابد اما برای این کار باید موتور برق را بالاتر از سطح آب بگذارید تا آب داخل موتور باز نگردد.

30 – هر نوع توقف که منجر به سد معبر گردد . این تجهیزات به صورتی ساخته شده که صدا را به خود جذب کرده و طبق برآوردها میتواند تا حدود 10 دسیبل از صدای دستگاه را کاهش دهد که رقم چشمگیری است.

یکی دیگر از راهکارهایی که در پاسخ به این سوال که چگونه صدای موتور برق را کم کنیم، میتوان بیان کرد این است که فاصله موتور برق از نقاطی که میخواهید صدای کمتری به آن برسد بیشتر کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.