علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

بدین طریق می توان نور و انرژی برق را به خانه ها، کسب و کارها، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و بسیاری از جاهای دیگر انتقال داد.

روغن موتور با تمام قسمت های متحرک موتور در تعامل است و حرارت آنها را می گیرد و به بدنه انتقال می دهد.

بازرسی تمام قسمت ها بصورت تک تک برای اطمینان از با کیفیت بودن ژنراتور ضروری است. بررسی و کنترل تمامی اجزای دیزل ژنراتور، بسیار ضروری و حیاتی می باشد و در صورت سهل انگاری، خطراتی از قبیل برق گرفتگی از ژنراتور، سوخته شدن ژنراتور، آتش سوزی دیزل ژنراتور را به همراه دارد.

نصب صحیح و درست دیزل ژنراتور، یکی از مهم ترین موارد در میزان بهره وری و عملکرد ژنراتور گازوئیلی می باشد. نیروگاه های برق را میتوان از مهم ترین مناطق یک کشور به حساب آورد. نصب و راه اندازی یک دیزل ژنراتور باید همیشه توسط یک فرد متخصص و با تجربه انجام گیرد تا از بروز هر گونه مشکل احتمالی به جلوگیری شود.

ذخیره سازی دیزل نسبتا ساده (خطرناک) است چون سوختی با کمترین درجه آتش گیری است. حالا باید فلنج را با لوله ای که از قبل آماده کرده بود با لوله کوتاه وارد لوله کنید. آیا ناگهان متوجه میشوید که پس از طی مسافتی کوتاه، سطح سوخت در موتور به شدت کاهش یافته و شما برای ادامه مسیر نیاز به زدن بنزین دارید؟

ملاحظاتی که باید برای ایمنی دیزل زنراتورها در نظر گرفته شود نه تنها شامل ایمنی خود شما بلکه شامل ایمنی خود ژنراتور و موتور ژنراتور نیز می شود.

رعایت اقدامات ایمنی و کنترل اتصالات، نقش حیاتی در راه اندازی دیزل ژنراتور را بر عهده دارد. حتی اگر دستگاه کنترل فشار روغن روی ژنراتور نصب شده باشد، تمیز کردن ژنراتور، قبل از شروع کار موتور برای جلوگیری از خرابی بسیار مهم است.

تمیز نگهداشتن ژنراتور مانند جلوگیری از هر نوع نشتی یا خرابی الزامی است. به همین خاطر تعدادی از رانندهها این مضرات را به جان خریده و در هر صورت، سیستم اگزوزشان را مستقیم میکنند. ECU نیز با افزایش پالس پاشش هر انژکتور نسبت به پیام دریافتی واکنش نشان داده کــه نتیجهء این امر تزریق سوخت بیشتر در درون مـــوتور است.

با این وجود، مواقعی وجود دارد که این نیروگاه ها نیز دچار مشکلات فنی شده و این امر، منجر به کمبود برق و قطعی در شبکه توزیع می شود.

تعمیر: از آنجایی که تمیز کردن شمع قبلی بیهوده است، استفاده از شمع جدید الزامی است. از دستگاه اگزوزفن برای عاری نگه داشتن محیط تعمیرگاه از دودی که از اگزوز خودروها ناشی می شود مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در مرکز معاینه فنی و خدمات خودرویی از آن جهت تست خودرو استفاده می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.