علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

ماده 56 ـ يدك ها وشبه يدك هائي كه ظرفيت آن هااز1400كيلوگرم زيادتر است بايستي داراي ترمزي باشند كه راننده بتواند بوسيله آن يدك را متوقف سازد. ماده 58 ـ رانندگي باوسائل نقليهاي كه قدرت ترمز آنها طبق مشخصات مذكور نباشد ممنوع است.

3 ـ دوچراغ رانندگي اضافي بانورسفيد درجلو(چراغ كمكي) كه ارتفاع آن نبايد از يكمتر ونيم بيشتر و از چهل سانتي متر كمتر باشد. ماده 57 ـ قدرت ترمز پائي بايد بقدري باشد كه در راههاي مختلف طبق جدولهاي بينالمللي كه ملاك عمل كار شناسان تصادفات راهنمائي و رانندگي است بتواند با شتاب معين از ادامه حركت وسيله نقليه جلوگيري نمايد.

عکس و قیمت همراه با کلیه توضیحات جامع پیرامون زنون در صفحه 1 تاپیک درج گردیده است محبت فرمایید مشاهده نمایید. 4 ـ دو چراغ كوچك با نور زرد يا سفيد روي گلگير طرفين كه خيره كننده نباشد. اين چراغ ممكن است توأم باچراغهاي بزرگ جلو مورد استفاده قرار گيرد.

به عنوان مثال در این مورد میتوان به: کاربامید پراکساید، آلانتوئین و هیدانتوئین اشاره کرد. در این صورت برای بیصدا کردن دود ناشی از احتراق، از ۲ صدا خفه کن استفاده میشود. برند های فعال ایرانی و خارجی هستند که نمونه های خارجی از طریق واردات در بازار ها ارائه می گردد که در این زمینه حرف اول را شرکت های بازرگانی می زنند که در مدت زمان کوتاهی می توانند محصولات را وارد بازار ها نمایند.

نتیجه ترکیب چنین پیشرانهای با جعبه دنده 8 سرعته خودکار (که جایگزین 6 سرعته دستی و اتوماتیک در سری اول شده است) در بهبود شتابگیری و کاهش مصرف سوخت دیده میشود، با این حال متاسفانه هیوندای تاکنون از عرضه مدلهای تزریق مستقیم (GDI) در بازارهای فروش خاورمیانه خودداری کرده است و همچنان از ترکیب همان پیشرانه سنتی MPI با گیرباکس جدید هشت سرعته برای مدلهای جدید و فیسلیفت نیز بهره میگیرد.

واشر درب رادیاتور را کنترل کنید و مطمئن شوید که در حالت خوبی است و درب رادیاتور نسبت به درجه حرارتهای متفاوت مناسب عمل می کند، در غیر این صورن تعویض نمایید. یکی از این علایقی هم که دارند، شنیدن صداهای مختلف اگزوز است؛ یعنی دیگر دوست ندارند که به یک صدا اکتفا کنند و هر بار دوست دارند صدایی خاص از اگزوز ماشینشان بشوند.

هرگونه ساییدگی ناهموار لاستیک به این معنی است که باید آن را تعویض کنید. ماده 59 ـ كليه وسائل نقليه موتوري بايد مجهز به بوق يا وسيله اخبار صوتي ديگري باشند كه توليد صداي غير عادي و ناهنجار ننمايد و صداي از فاصله هفتاد متري شنيده شود.

ماده 60 ـ هر وسيله نقليه موتوري بايستي مجهز به لوله اگزوز باشد كه مانع خروج صداهاي ناهنجار گردد. سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور (سایلنسراگزوز ژنراتور گازسوز) تا چه مقدار صدای ژنراتور را کاهش می دهد؟ تجارت که پارتنر اصلی شرکت سپهر مشکات کاسپین می خرید هدرز پراید باشد.

همچنین با خرید انواع لوازم جانبی جک J5 می توانید در جشنواره گروه بازرگانی ایمن یدک شرکت کنید. قدرت ترمز دستي بايد بقدري باشد كه بتواند بتنهائي در سرعت قدم انساني (پنج كيلو متر در ساعت) بدون بار و مسافر در سطح اسفالته و مستقيم حداكثر پس از طي يك متر مسافت وسيله نقليه را كاملا از حركت باز دارد.

ارتفاع نور تابها بيشتر از يكمترونيم وكمتر از شصت سانتي متر نخواهد بود مگرآنكه بلندي خود وسيله نقليه ازكف زمين كمتر از شصت سانتي متر باشند. نوراين چراغها بايد طوري ميزان گردد كه در طول ده متر ازسطح افقي محل نصب چراغ بالا تر نيايد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.